Анонс матчів 18 - 22 квітня

НУБіПУ — НУХТ
Команди дограють останні матчі у цьому футзальному сезоні, і сподіватись на “сюрпризи” у переміщеннях по турнірній таблиці не варто. Проте, у НУХТ ще є шанс з третього місця заскочити на друге за умови, що вони переможуть “аграріїв”.

НУФВСУ — НТУУ “КПІ”
Явним фаворитом виглядають дівчата з НУФВСУ. Питання в тому, чи оговтались “кпішниці” від розгрому “драгоманівками” на минулому тижні?

НУХТ — НУФВСУ
Нас очікує цікаве та видовищне протистояння. НУФВСУ у разі перемоги може обійти НПУ й зайняти друге місце.

НАВС — Політехнік (НТУУ “КПІ”)
Перше коло для “політехніків” видалось не дуже успішним. Набагато краще розпочав НАВС. Проте для обох минулий тиждень завершився поразками. Чи зможуть команди зібрати сили та продемонструвати впевнену та якісну гру?

НМУ ім. О. О. Богомольця — Європейський Університет
Настав час “медикам” та “'європейцям” показати, на що вони здатні після тривалої зимової перерви. Попередньо фаворитом виглядає НМУ, але багато що могло змінитись за декілька місяців.

НУХТ — НПУ ім. Драгоманова
Без будь-яких сумнівів, це матч тижня. Два сильних суперника зійдуться на майданчику у боротьбі за Кубок. Не варто очікувати “легкої прогулянки”, гра буде напруженою та видовищною. Ну, і звісно, переможе сильніший.

Університет ім. Б. Грінченка — КНУКіМ
“Грінченківці” наразі займають першу сходинку у турнірній таблиці. Побачимо, чи зміниться розташування сил у Першій лізі після зимової перерви.

НАВС — СК КНТЕУ-Меркурій
Ще одне цікаве протистояння за Кубок, але вже за футбольний, відбудеться на цьому тижні. Дві сильні команди з Вищої ліги змагатимуться за можливість продовжити свій шлях до омріяного трофею.

Економіст (КНЕУ) — НУФВСУ-МАУП
Команда НУФВСУ-МАУП розпочала друге коло з перемоги над сильним суперником в обличчі НАВС. І це не досить добрий знак для “економістів”.

НУБіПУ — Легпром (КНУТД)
Також дебютний матч другого кола відіграють “аграрії” та “легпромники”. Якщо озиратись на турнірну таблицю, то ситуація у НУБіПУ набагато краще. Побачимо, чи зможуть вони тримати цей рівень і надалі?

ВМУРОЛ “Україна” - НУДПСУ
Продовжується футбольний сезон, а разом з ним і запекла боротьба за перше місце у Вищій лізі. 

Дискваліфікації 19 - 22 квітня:


Футзал
Випасняк Мирослава 19.04. (НУФВСУ)

Футбол
Корнєв Владислав 19.04. (НТУУ КПІ)
Старик Дмитро 21.04. (КНТЕУ)
Романюк Артем, Галкін Єгор 21.04. (КНЕУ)

 
17 квітня 2016

 731 перегляд

 
 
123123