Гольовий ігровий день Гольовий ігровий день
25 лютого відбулось три матчі Кваліфікаційних змагань з міні-футболу. У групі А зіграли КПІ – НАУ, а в групі Б – НАВС –НТУ та Європейський університет – НУХТ.

481 перегляд

26 лютого 2014
Вісім голів без переможця Вісім голів без переможця
19 лютого відбувся матч 4 туру у групі А між командами ДЕТУТ та Університетом імені Бориса Грінченка.

468 переглядів

20 лютого 2014
КПІ без труднощів проходить в 1/4 фіналу! КПІ без труднощів проходить в 1/4 фіналу!
18 лютого відбувся матч-відкриття Кубку з міні-футболу серед студентських команд між командами КПІ та новачком змагань ФАСК – Київською державною академією водного транспорту (КДАВТ).

517 переглядів

19 лютого 2014
Президент ФАСК доповів про змагання з міні-футболу Президент ФАСК доповів про змагання з міні-футболу
13 лютого у Спортивному комлексі НПУ імені Драгоманова відбулось засідання Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та завідуючих кафедрами фізичного виховання ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

533 перегляда

17 лютого 2014
У Харкові обговорили перспективи розвитку студентського футболу У Харкові обговорили перспективи розвитку студентського футболу
6 лютого, у Харкові, відбулося виїзне засідання Федерації футболу України спільно з Всеукраїнською футбольною асоціацією студентів та Комітетом ФВС МОН України з питань реалізації програми розвитку студентського футболу, яка втілюється в рамках програми розвитку масового футболу в Україні.

528 переглядів

14 лютого 2014
Звітно-виборча конференція КМВ НОК України Звітно-виборча конференція КМВ НОК України
4 лютого 2014 року у конференц-залі «Хол Чемпіонів» у НСК «Олімпійський» відбулась звітно-виборча конференція Київського міського відділення НОК України.

621 перегляд

Пройшло жеребкування Кубку з міні-футболу 2014 Пройшло жеребкування Кубку з міні-футболу 2014
12 лютого у залі засідань Федерації футболу Києва відбулось жеребкування розіграшу кубку з міні-футболу серед команд ВНЗ 2014 року.

487 переглядів

Нагородження переможців Нагородження переможців
В Національній академії внутрішніх справ відбулось урочисте нагородження гравців футбольного клубу «ФСК Динамо-Академія».

1169 переглядів

29 січня 2014
Команда КНУБА виборола бронзу в турнірі з футзалу Команда КНУБА виборола бронзу в турнірі з футзалу
На початку Нового 2014 року відбувся щорічний турнір з футзалу – цього разу боротьба точилася за кубок профкому Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”.

682 перегляда

22 січня 2014
КПІ та збірна команда Всеукраїнської футбольної асоціації на Меморіалі пам’яті Колотова В. і Рудакова Є. КПІ та збірна команда Всеукраїнської футбольної асоціації на Меморіалі пам’яті Колотова В. і Рудакова Є.
   Днями у столиці відбувся турнір пам'яті екс-гравців київського «Динамо» Віктора Колотова та Євгена Рудакова. У кубку взяли участь шість команд, розбиті на дві

633 перегляда

13 січня 2014
КПІ стартує з Кубка профкому з футзалу КПІ стартує з Кубка профкому з футзалу
Поки дехто продовжує святкувати настання нового року, у «храмі» київського футзалу спорткомплексі НТУУ КПІ 3 січня пройшов традиційний турнір на Кубок профкому КПІ. Між іншим, вже в 24-й раз.Батьком і засновником цього турніру виступає Сергій Журавльов.

652 перегляда

6 січня 2014
Жіноча збірна КНУБА з міні-футболу здобула третю перемогу Жіноча збірна КНУБА з міні-футболу здобула третю перемогу
У неділю, 15 грудня, жіноча збірна Київського національного університету будівництва і архітектури з міні-футболу у матчі із командою СЮЮШОР-16 виграла із рахунком 5:1. Ректор КНУБА П.М. Куліков традиційно прийшов вболівати за збірну нашого університету.