НПУ ім. Драгоманова в півфіналі Кубку ФАСК

Фантастичний поєдинок подарували нам принципові суперники -  НПУ ім. Драгоманова і «Динамо-академія» (НАВС).

«Драгоманівці» не стали відходити від своєї звичної тактики й з перших хвилин матчу почали «кружляти» перед воротами суперника.  НАВС обрали тактику роботи на контратаках й це зрозуміло -  у «Динамо-академії» було всього 3 запасних гравці й існувала вірогідність, що у надпотужному темпі матчу «динамівці» рано чи пізно «підсядуть» фізично.

У першій половині зустрічі команди грали дуже швидко, по-футзальному різко, та стовідсоткових нагод було обмаль. Наприкінці тайму "драгоманівці" втратили нагоду вийти вперед -  Концеба не зміг пробити голкіпера НАВСу. Розплата не змусила на себе чекати -  ледь розпочався другий тайм, як «динамівці» вивалилися втрьох на голкіпера НПУ й спокійно розвели останнього. Після цього «драгоманівці» ще більше почали відкриватися,  і у НАВСу стало більше нагод. Які втім, гравці у білих футболках змарнували. а на 29 хвилині гравці НПУ зрівняли рахунок: звичайний простріл зправа замкнув Гнезділов.  «Драгоманівці» продовжували «давити», але без суттєвих результатів.

А на 37 хвилині сталася розв’язка. Слово взяв капітан НПУ – Павло Концеба,який  влучно пробив з правого флангу. 2:1 -  надважлива перемога НПУ, яка виводить «драгоманівців» в півфінал. 

Денис Бобр

 
19 березня 2015

 629 переглядів