Futsal Tornado – офіційний м’яч змагань з футзалу під егідою ФАСК

На цьому тижні відбулась пролонгація угоди про співпрацю між Футбольною асоціацією студентів м . Києва та компанією «Джаст Спорт» (офіційним дистребьютором  торгової марки Select в Україні), згідно з якою новим офіційним м’ячем змагань з футзалу під егідою ФАКС став Futsal Tornado.

З цього приводу Президент ФАСК Вадим Місюра зазначив: «Рівень змагань з футзалу серед студентських команд столиці з кожним роком стає все вище, а отже має бути відповідна якість спортивного обладнання для наших гравців. Члени Виконавчого комітету ФАСК одноголосно підтримали ініціативу співпраці між асоціацією та ТМ «Select», а отже тренери та керівники команд дійсно задоволені якістю м’ячів, якими вони грають у наших змаганнях».

Компанія Select має довгу історію виробництва футзальних м’ячів і поступово поліпшує їхні ігрові характеристики. Останнім часом данська компанія надає унікальну можливості клубам і Федераціями спільно розробляти ексклюзивні моделі ігрових снарядів під конкретні умови використання. Компанія поєднує свої технології і досвід з ідеями споживачів. Futsal Tornado являє собою ексклюзивну спільну розробку Select Sport A/S і Асоціації футзалу України, завдяки чому максимально пристосований до експлуатації в українських реаліях.

Новий барвистий дизайн для поліпшення видимості і швидкої реакції гравців. Оновлений матеріал підкладкових шарів дозволив м’ячу пройти всі найжорсткіші тести ФІФА і отримати найвищий сертифікат якості. Матчевий і тренувальний м’яч виготовлений з високоякісного поліуретану. Спеціально розроблена бутилова камера гарантує низький відскок, що дозволяє його легко контролювати. Клапан з подвійним блокуванням гарантує, що м’яч є герметичним. М’яч зшитий вручну. Найкращий вибір для матчів і тренувань аматорських команд. Офіційний м’яч чемпіонату України з футзалу у Другій лізі і Аматорської футзальної ліги України (АФЛУ).

Згідно партнерської угоди з ТМ "СЕЛЕКТ" та Регламентних норм (ст. 9, 26) даний м'яч визнаний офіційним для проведення змагань з футзалу, за його відсутності гра не проводиться, та команді-господарю поля зараховується технічна поразка (-:+). Саме тому представники кожної з команд, що беруть участь у змаганнях з футзалу під егідою Футбольної асоціації студентів м. Києва, отримали в подарунок по м’ячу від ТМ "СЕЛЕКТ".

Прес-слжба ФАСК

 

 
30 листопада 2018

 63 перегляда

 
 
123123