Визначені номінації для учасниць конкурсу «Міс фото ФАСК 2019»

Вже третій рік поспіль конкурс «Міс фото ФАСК» приваблює красою та ніжністю своїх учасниць тисячі людей, які віддають свої голоси та підтримують дівчат. Від дня старту голосування (21 березня) у ньому взяло участь майже шість з половиною тисяч людей, що намагаються визначити нову володарку титулу «Міс фото ФАСК».

Та поки голосування продовжується, а ми ближче знайомимо наших читачів зі спортсменками-учасницями, члени журі в голові з Вадимом Гутцайтом визначилися з цьогорічними номінаціями, на які претендують дівчата. «Міс грація», «Міс чарівність» «Міс посмішка», «Міс елегантність», «Міс овація» та головна нагорода конкурсу – титул «Міс фото ФАСК 2019».

Нагадуємо, що переможниця буде визначена за вже звичною схемою голосування в два етапи: голосування читачів та підписників порталів ФАСК у соціальних мережах та оцінювання дівчат членами журі. Цього року до складу журі входять: Директор Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Олімпійський чемпіон з фехтування - Вадим Гутцайт, Президент Футбольної асоціації студентів м. Києва  - Вадим Місюра, Голова жіночого комітету з футзалу, віце-президент ФФзК – Інна Дідич, Голова Федерації Футзалу м. Києва – Руслан Хоботов, Заступник голови Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України – Олександр Трофименко та директор з маркетингу http://sport.ua/ - Михайло Реуцький.

Хто ще не встиг віддати свій голос за учасницю, то переходьте за посиланням:  http://plbz.it/2UH7dWS

Нагадаємо, що результати голосування читачів та членів журі будуть оприлюднені  22 квітня напередодні фіналу розіграшу Кубку м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ЗВО.

 
10 квітня 2019

 169 переглядів

 
 
123123