Анна Голубцова – учасниця конкурсу «Міс фото ФАСК», що представляє НУХТ

А поки голосування в конкурсі йде повним ходом, настав час краще познайомити Вас із нашими красунями. Першою на черзі стала наймолодша претендентка на звання «Міс фото ФАСК 2019» студентка Національного університету харчових технологій – Анна Голубцова.

Розкажи нам трохи про себе: звідки родом, де навчалась та росла, як поступила в свій університет, та чому саме в нього?

Я народилася в місті енергетиків – Славутич. У 2018 році закінчила Славутицький ліцей фізико-математичного профілю навчання. Паралельно навчанню займалася у спортивній школі - на відділенні футзалу. В університет вступила на загальних умовах по конкурсному відбору, оскільки в університеті одна з найкращих баз навчання за спеціалізацією харчової експертизи. Навчаюсь за напрямом Харчові технології (експертиза) у групі ТІ 1-6. 

Як давно займаєшся футзалом? Чи наявність жіночої команди в університеті вплинула на твій вибір?

 У четвертому класі під кінець року на урок фізкультури до нас завітав тренер та запросив дівчат на секцію футзалу. І так з нового сезону почала займатися. Так, те що в університеті НУХТу є жіноча команда з футзалу, остаточно вплинуло на моє рішення на вступ до цього закладу вищої освіти.

В чому полягає специфіка роботи з таким видатним тренером, як Тарас Шпичка?

Із тренером Тарасом Олександровичем дуже подобається працювати, він вимогливий на тренуванні, але піклується про своїх гравців. Завжди привітний та тактовний, що дуже важливо в роботі з людьми. Постійна підтримка, індивідуальний підхід до тренувань, нам завжди хочеться працювати на результат.

Чим захоплюєшся ще, окрім спорту та навчання?

Взагалі, я люблю проводити вільний час з друзями, а саме: відвідувати розважальні центри, просто прогулюватися вулицями Києва. Переважно на канікулах  подобається подорожувати.

Розкажи про найкращий день в твоєму житті.

Один із найкращих днів у моєму житті - це зарахування на бюджет в НУХТ та коли гравці команди  IMS прийняли до своєї родини.

Які очікування від участі в конкурсі «Міс фото ФАСК 2019»?

В конкурсі «Міс фото ФАСК 2019» я планую перемогти, адже навіщо тоді брати участь, якщо не ставиш для себе найвищі цілі?

Віддати свій голос Ви можете за цим посиланням: http://plbz.it/2UH7dWS

Прес-служба ФАСК.

 
6 квітня 2019

 173 перегляда

 
 
123123