«Авіатор» заслужено виборов право виступати у Вищій лізі в наступному сезоні

Передостанній матч з футзалу серед студентських команд ЗВО столиці звів команду КНТЕУ, яка посіла сьоме місце у Вищій лізі та колектив «Авіатор», що став віце-чемпіоном Першості, у перехідному матчі. Переможець цієї гри отримував право виступати у еліті студентського футзалу м. Києва в наступному сезоні.

Фаворитом вважалась команда «торгового», адже вони не мали наміру понижуватись у класі, попри те що дебютний сезон у Вишій лізі виявися дуже невдалим. Саме вони краще увійшли у гру та почали тиснути на ворота суперника. Вже на третій хвилині Павло Дрозд з третього разу фактично «заштовхав» м’яч у ворота «авіаторів», а асистував йому капітан КНТЕУ Богдан Антоненко. Після забитого м’яча номінальні гості заспокоїлись та почали відчавати впевненість у собі. Хоча до небезпечних нагод біля воріт суперника це так і не призвело, але й гравці з НАУ не запам’ятались небезпечними моментами, а тільки кількома ударами в площину воріт, які без проблем парирував Дмитро Ларченко. Тож перша половина гри завершилась із рахунком 1:0 на користь «зелених».

По перерві команда «авіаційного» спробувала натиснути на суперника та відвести гру від власних воріт. Цьому посприяв гол на 28-й хвилині, коли Олег Буслюк отримав м’яч на власній половині поля, при розіграші звичайного ауту, та віддавав передачу на дальню стійку. Саме ця напівпередача чи то напівудар і зрівняли рахунок в матчі – м’яч повільно закотився під дільню стійку воріт. Де в цей час були захисники та ворота – залишається загадкою. Згодом Буслюк міг оформити дубль, але на заваді його пострілу стала хрестовина воріт Дмитра Ларченко. На 32-й хвилині швидка контр-атака команди НАУ завершилась взяттям воріт, коли Олександр Курилович обігрався в стінку з Михайлом Закусило та спокійно відправив м’яч у сітку воріт. Тепер до команди з Вищої ліги виникає питання: а чому на їхній половині поля було три гравці «Авіатору», а захищався лише один гравець КНТЕУ? Проте команда «торгового» ще мала свою нагоду вирішити долю путівки у Вищу лігу в серії післяматчевих пенальті, коли арбітр побачив досить сумнівний шостий фол за кілька хвилин до фінального свистка, але Владислав Ковальов пробив дабл-пенальті у стійку воріт, після чого одразу пролунав фінальний свисток, який означав, що після року перерви колектив КНТЕУ повертається до Першої ліги, а «авіатори» матимуть нагоду поборотись з кращими студентськими командами столиці з футзалу. З чим ми щиро вітаємо Ігоря Дайнеко та його підопічних, адже переміг той, хто більше хотів і заслуговував на цю перемогу.