Першість отримує одноосібного лідера!

Ще один матч ігрового дня в стінах спорткомплексу НУХТ викликав неабиякий інтерес, адже зустрічалися приблизно рівні за класом команди Першості: КНУ ім. Шевченка і Національний університет харчових технологій-2 . Обидві команди почали дуже активно і на зустрічних курсах. Попри постійний натиск та пресинг збоку «харчовиків», їм не вдавалося реалізувати свої зусилля в забиті голи.

Першим відкрити рахунок вдалося КНУ, «шевченківці» вдало виходили в контратаки, не забуваючи при цьому про захист власних воріт. Граючи компактно та злагоджено на всьому майданчику КНУ забили ще один м’яч,  Проте команда НУХТ-2 знайшла в собі сили і відігравала один гол.

В середині другого тайму, при рахунку 3:1, почалася дуже нервова гра, а звідси - суперечки з суддями, жовті картки, небезпечні штрафні. Протягом декількох хвилин, команди обмінялися голами, рахунок 4:2, вирують пристрасті, до кінця матчу залишається мало часу, а для того щоб відігратися, «харчовикам» потрібно було забивати три голи, при цьому не пропустивши жодного.

Словом, КНУ ім. Шевченка використали правильну тактику проти іменитого суперника, замкнувшись біля власних воріт і граючи лише на контратаках та на помилках своїх супротивників. Навіть з п’ятим польовим гравцем, «харчовикам» так і не вдалось відігратись, тому НУХТ-2 поступається КНУ ім. Т.Шевченка з рахунком 2:4.