В битві аутсайдерів «ВМУРоЛ» громить «європейців»

В рамках шостого туру першої ліги футзалу зустрічались її темні конячки, збірні ВМУРоЛ «Україна» і Європейського університету.

Перші п’ять хвилин спостерігалась досить активна гра з боку обох сторін з елементами агресії. Було багато випадів і багато обрізок як на одні, так і на інші ворота.  Шастал Дмитро на 7 хвилині ударом у верхній кут, під саму штангу, виводить ВМУРоЛ вперед. Через хвилину просто ідеальну нагоду  мали гравці «України» у виході два в одного, але дуже невідповідально розпорядились моментом. Згодом гра трохи заспокоїлась, але кількість грубих фолів і обрізок не зменшилась. Дві супернагоди наприкінці тайму марнують червоно-чорні, але ведучи у рахунку, йдуть на перерву.

На 23 хвилині Європейському університету вдалось протиснути оборону суперника і завдяки потужному удару Кучми Романа м’яч не без допомоги рекошету  таки заскакав у ворота. Штовханина в матчі продовжувалась, а хвилини спливали, тому нерви гравців були на межі. Так в одному з моментів вся команда ВМУРоЛа накинулася на суддю з претензіями. Але це лише розізлило їх і на 27 хвилині  червоно-чорні  вийшли вдруге в матчі вперед. Якщо в першому таймі Європейський університет ще тягався на рівних, то вдругому таймі вони трохи підсіли і здебільшого оборонялися. На 35 хвилині  одразу три гравці отримали жовті картки, а на 36 хвилині  ВМУРоЛ зробив те, що вже давно назрівало, забив втретє. Але якби не голкіпер салатово-чорних рахунок міг би бути і вдвічі більшим. На останніх хвилинах матчу ВМУРоЛ забиває ще тричі у ворота вже розклеїних “європейців”.  Дуже багато арбітр дозволяв під кінець зустрічі, не свистівши в дуже небезпечних епізодах, в яких страждали переважно гравці збірної Європейського університету.

Тож 6-1, розгром “європейців” в дуже рівній і агресивній грі, насиченій фолами і боротьбою, де долю матчу вирішили останні хвилини, як це часто буває у футзалі.