«Медики» впевнено розбираються з НАУ

На території спорткомплексу НАУ відбувався матч вищої ліги, де НМУ ім.Богомольця приймав НАУ. Так-так, це не помилка, Авіатори грали на своєму полі, але господарями поля були номінально Богомольці.

З рішучим настроєм розпочали медики. І вже на другій хвилині повели в рахунку. Кривошея Юрій і Семенюк Тимофій на двох організували дуже красивий м’яч, автором якого став останній.  Ще через хвилину медики влучили в штангу. Дуже сильно почала збірна НМУ, прижавши Авіаторів на своїй половині і зіграно виглядаючи в обороні. На 9 і 10 хвилинах це вилилося в другий і третій забиті м’ячі. Козирем медиків сьогодні явно були навісні передачі, які постійно знаходили адресата. Шанс на камбек у НАУ назрів на 12 хвилині, але ті не реалізували 7-метровий. Але вже через хвилину реабілітувались розкатавши оборону і забивши з гри. Влучним був Бухал Гліб, який повернув інтригу в матч - 3-1. Під завісу першого тайму прокинулись Авіатори і почали створювати свої небезпечні моменти, але на більше, ніж на один м’яч в першому таймі не спромоглися.

З дуже неймовірним настроєм і мотивацією вийшли Авіатори на другу половину зустрічі. І одразу забили. Шикарно поклав кулястого в сітку все той же Бухал Гліб, оформивши дубль. 3-2 і тиск на ворота медиків продовжувався. На 26 хвилині  їх дивом врятувала штанга, в яку умудрився влучити форвард НАУ з метра. На 27 хвилині після суперточного вкидання голкіпера Воротницев Олександр білярдним ударом об штангу збільшив відрив. Через дві хвилини у схожому стилі відзначився Семенюк Тимофій, оформивши хет-трик. І рахунок був вже  5-2. Заспокоїлась гра під завісу зустрічі, особливо нічим не вирізняючись. На останній хвилині  Шильчук Дмитро скориставшись втратою концентрації авіаторів з добивання вколотив м’яча в сітку поставивши такими чином крапку в зустрічі.

У підсумку впевнена перемога збірної НМУ ім.Богомольця над збірною НАУ «Авіатор»  5-2, які виглядали сьогодні дуже організовано, граючи від оборони на контратаках і не залишили великих шансів супернику врятувати цей матч.