НУХТ у півфіналі. Сіренко та Савенко не залишають шансів КУБГ

На стадії 1/4 розіграшу Кубку ФАСК з футзалу серед студентських команд ВНЗ минулорічний фіналіст приймав у себе гостей з КУБГ. Обидва колективи ведуть боротьбу за призові місця у Вищій лізі, тому гра очікувалась досить цікава та динамічна.

Першу небезпечну нагоду в матчі мали гості, а саме їх капітан Євген Миколаюк ефектно обіграв захисника та завдавав удару з вигідної позиції, але на місці виявився Максим Дядюнець, який не без проблем, але парирував цей постріл. На це господарі відповіли потужним влучанням у стійку від Віталія Дзюби. Перша половина тайму пройшла під диктовку команди КУБГ, вони краще грали із м’ячем,  і без нього, але не вистачало влучності та везіння у завершальній стадії атаки. Але все ж чинний чемпіон спромігся відкрити рахунок в матчі на 11 хвилині, а автором голу став Олександр Школьний, який не побоявся взяти гру на себе і влучно пробити в кут воріт. Одразу було помітно, що перевага в один м’яч додала гравцям НУХТ впевненості, тому вони продовжили створювати тиск на ворота суперника. Одна з стрімких атак господарів завершилась другим взяттям воріт на 18-й хвилині, коли Руслан Савенко прострілив на дальню стійку, де м’яч у порожні ворота переправив Олег Сіренко, чим поклав відлік своїм забитим м’ячам у цьому поєдинку. Перша половина гри завершилась із рахунком 2:0, але ефектніше виглядали гості, а ефективнішими були господарі майданчику.

Друга половина розпочалась із небезпечного моменту біля воріт Максима Дядюнця, який врятував свою команду, зреагувавши на непоганий постріл від Артема Каторгіна. А переломним моментом в матчі можна назвати гол у виконанні Руслана Савенко, який вийшов віч-на-віч з Микитою Данилевським та без зайвих труднощів переграв голкіпера, який залишився один на один з суперником біля власних воріт. Після цього команда КУБГ що називається «посипалась». М’ячі почали влітати в сітку їхніх воріт один за одним. Ще двічі відзначився Руслан Савенко, який загалом оформив хет-трик у матчі. По одному разу забивали Віталій Дзюба, Артем Кучинський та навіть Максим Дядюнець відзначився ефектним результативним ударом п’ятою. Ну, а головною окрасою матчу став пента-трик у виконанні Олега Сіренко, який у кожному епізоді догравав до кінця і фактично видряпував м’яч для себе та партнерів, за що вони йому і віддячили точними пасами. Тож рахунок в матчі можна без сумнівів назвати розгромним, але гра команди КУБГ у першому таймі залишила по собі приємні враження. Тепер для команди Сергія Швеця основною задачею є вдалі виступи у Вищій лізі, натомість НУХТ продовжує впевнено виглядати в усіх турнірах і не планує скидати обертів.