КНУБіА взяло гору над «Грінченківцями»

У рамках 9 туру Вищої футзальної ліги ФАСК між собою зустрілися КУ ім. Б. Грінченка та “Будівельник” КНУБіА. На вболівальників чекав захоплюючий поєдинок, адже сильнішого мали виявити сусіди по турнірній таблиці та конкуренти за третю сходинку в чемпіонаті.

Початок матчу був явно за “Грінченківцями”. Вони взяли м“яч під свій контроль та домінували в дебюті зустрічі. Однак всі шанси суперника відзначитися голкіпер КНУБіА зводив нанівець. Заміни “Будівельників” зіграли свою роль і ситуація на майданчику змінилася. КНУБіА перебрав ініціативу до своїх рук та першим відзначився у зустрічі. КУБГ не міг здолати оборону суперника, яка діяла дуже злагоджено. Футзалісти не реалізовували свої моменти, а удари проходили повз ворота — так можна охарактеризувати гру гравців університету ім. Б. Грінченка. Їхня команда виглядала дуже непогано, однак фортуна сьогодні була не на їхній стороні. Підтвердження цьому ще два “сухі” м’ячі від гравців КНУБіА. Із рахунком 0:3 команди пішли відпочивати.

Друга половина зустрічі почалася за однойменним сценарієм. На майданчику ніхто не домінував, команди боролися та показували рівну гру. КУБГ хотів відігратися та помчав реалізовувати своє бажання в реальність. Це їм не вдалося. Натомість “Будівельники” збільшили свою перевагу, після потужного удару голкіпер суперника не впорався з м‘ячем і ближній кут воріт був “прострілений”. Цього дня КНУБіА мав 100-відсоткову реалізацію. Всі свої шанси вони втілювали у забиті м‘ячі. “Грінченківці” не могли цим похизуватися. Приклад цьому — три м’ячі у воротах КУБГу та загалом рахунок 0:7 на користь гостей. У цій зустрічі з “Будівельниками” характеризувалося два слова — ефектність та ефективність. Однак хоча б гол престижу “Грінченківці”прагнули забити. Цього вони і досягли, забивши підряд два м“ячі та на деякий час повіривши у свої сили. Це відчуття у них не затрималося, адже КНУБіА відзначився теж двічі та встановив фінальний рахунок у матчі — 2:9.

Поєдинок між конкурентами за третю сходинку видався напрочуд цікавим, чому свідчать 11 забитих м’ячів. Кожен, хто завітав на матч, точно залишився задоволеним. Обидві команди продемонстрували хорошу та дійсно якісну гру.

Богдан Бедь

Фото: Олена Медвідь

Матеріал підготовлено за підтримки офіційного партнера ФАСК – ТМ Parimatch

www.parimatch.ua

www.facebook.com/parimatch.ua

 
9 лютого 2018

 242 перегляда

 
 
123123