НУХТ не помічає суперника
У шостому турі Вищої жіночої футзальної ліги серед студентських команд ВНЗ столиці, поточний лідер чемпіонату команда НУХТ приймала в себе дівчат з Київського університету ім. Б. Грінченка. Гра відбулась в останній день січня на паркеті Національного університету харчових технологій.
Якщо дивитись на важливість цього поєдинку з точки зору положення команд у турнірній таблиці, то можна сміливо назвати цей матч надважливим для гостей, адже здобувши в ньому перемогу, дівчата з КУБГ мали шанси претендувати на призові місця в цьому сезоні. Натомість команда Тараса Шпички демонструє вражаючу стовідсоткову результативність в плані набраних очок.
Як і очікувалось, гра розпочалась із перевагою господарів майданчику. Спочатку голкіпера КУБГ підстрахувала захисник, яка винесла м’яч з лінії воріт після удару Аліни Бундюк. На це гості відповіли непоганим ударом у виконанні Наталії Черепані, але після сейву голкіпера, на добивання невдало зіграла Дарина Помазан. Та вже на 6-й хвилині рахунок в матчі було відкрито, після реалізованого виходу віч-на-віч від кращого бомбардира поточного чемпіонату – Анастасії Кліпаченко. Хвилину потому перевагу своєї команди подвоїла Альона Кирильчук, яка вдало проштовхнула м’яч поміж гравцями КУБГ в сітку воріт. А в середині першого тайму рахунок став вже 3:0, коли Юлія Канівець відправила м’яч у порожні ворота, після серії рикошетів. За розгромного рахунку, дівчата Алли Гресь трохи зібрались та змогли відіграти один м’яч. На 11 хвилині Наталія Черепаня самотужки протягнула м’яч з центру поля та завдала дуже сильного удару, з яким не впорався голкіпер НУХТу. Але цей пропущений м’яч тільки розізлив команду в блакитній формі, тому згодом перевага становила знову три м’ячі. На 18-й хвилині Альона Кирильчук видряпала м’яч у суперниць і віддала на вільну Оксану Холод, яка без проблем переграла воротаря. Тому перши тайм завершився за явної переваги лідерів чемпіонату. Хоча команда КУБГ подекуди виглядала досить пристойно, але на перерву вони пішли за рахунку 1:4 не на свою користь.
Друга половина гри розставила все на свої місця, адже команда НУХТ вийшла досить вмотивована. Вони змогли забити сім «сухих» м’ячів у другому таймі, на що гості відповіли одним влучним ударом від Олександри Баб’юк, який на себе прийняла поперечка воріт. Хет-триками змогли відзначитись Юлія Канівець та Анастасія Кліпаченко, ще по голу забили Анастасія Чиженок, Олександра Скибіна та Аліна Бундюк. Загалом підопічні Тараса Шпички видали фантастичний другий тайм у дуже невимушеній манері. Натомість команда КУБГ зіграла 8 турів, в яких набрала 7 очок і залишила за собою лише теоретичні шанси на потрапляння до трійки призерів по завершенню сезону.
Владислав Третяк
Фото: Дмитро Івашков
Матеріал підготовлено за підтримки офіційного партнера ФАСК – ТМ Parimatch
645 переглядів















