Справжні «гойдалки» у матчі Авітора та НУБіПУ

Восьмого лютого в спортивному залі Національного авіаційного університету місцева команда приймала гостей з НУБіПУ в рамках 10-го туру Вищої футзальної ліги м. Києва серед студентських команд ВНЗ.

Одразу на початку матчу, гравці з НУБіПУ помилились при розіграші м’яча на власній половині поля, після чого Сергій Муха міг відкривати рахунок в матчі, але не реалізував чистий вихід віч-на-віч з воротарем. Фактично матч ще не розпочався, а вже була змарнована одна стовідсоткова нагода, що могло тільки розрадити вболівальників, які очікували цікавого та видовищного футзалу у виконанні команд. І команди їх не підвели. Господарі майданчика відкрили рахунок в матчі вже наприкінці першої хвилини, коли м’яч майже вже залишив межі поля, але Сергій Яговий наважився завдати удар і не прогадав – м’яч влетів у дальню дев’ятку воріт суперника. Після пропущеного м’яча, тренер команди НУБіПУ закликав своїх підопічних проявити трохи більше бажання та менше помилятись у простих ситуаціях і вони взяли до уваги настанови Миколи Костенка. На шостій хвилині Максим Шаповал замкнув головою передачу від воротаря. На восьмій той таки Максим точним ударом завершим розіграш штрафного біля воріт «Авіатора» з передачі Сергія Романчука. Непогано натренований розіграш стандарту від хлопців у синій формі. На 13-й хвилині перевага гостей сягнула двох м’ячів, коли Ярослав Копанєв вивів на побачення з голкіпером Олексія Остаповича, який без проблем відправив м’яч у сітку воріт. Здавалось, що «червоні» вже навряд зможуть зачепитись за позитивний результат для себе, але два голи у виконанні Богадана Стрельчука за дві хвилини відновили рівновагу в рахунку та на перерву команди пішли за рахунку 3:3, а на обличчі Ігоря Дайнеко знову з’явилась посмішка. Помітно, що хлопці хотіли подарувати перемогу своєму тренеру в його 51-й день народження.

На старті другого тайму гості вийшли вперед, а відзначитись вдалось Івану Мазепі, після вдалого для нього відскоку. Згодом ще один гол до свого активу записав Максим Шаповал, який вдало розвернувся та пробив з-під захисника точно в кут воріт. 5:3 і знову «Авіатор» повинен переломити гру, аби зачепитись бодай за якийсь позитивний для себе результат. Спочатку Олег Буслюк взяв гру на себе, продавив захисника і сильним ударом переграв голкіпера НУБіПУ, а згодом нічийним рахунок зробив Дмитро Камєнєв, який з вигідної позиції пробив несильно, але дуже влучно. Згодом господарі мали змогу вийти вперед, але сильний удар Кмєнєва на себе прийняла стійка воріт. Натомість продовжив забивати Максим Шаповал, який також зміг перекинути голкіпера ударом головою з передачі свого «першого номера». Та знову господарі відігрались, цього разу Іван Осінський завдав точного удару під стійку з розвороту. Та вирішальним став гол на останній хвилині зустрічі від кращого гравця цього матчу – Максима Шаповала, який оформив покер і приніс своїй команді перші три очки в новому році і другу перемогу в сезоні. Дивовижний матч за своїм сюжетом та емоційністю, за що тільки хотілось би подякувати командам.