Команда НУБіПУ здобуває виїзну перемогу над суперницями з НУФВСУ

У середу, 10 березня в спортивному залі Національного університету фізичного виховання і спорту України місцева жіноча команду приймала суперниць з Національного університету біоресурсів і природокористування України в рамках 10 туру першого етапу змагань з футзалу серед жіночих команд ЗВО столиці.

До матчу було важко однозначно розцінювати сили однієї та іншої команди, адже у НУФВСУ є певні проблеми з командним духом і, як наслідок, з результатами. Хтось з дівчат не припиняє боротись за честь університету, а хтось вважає себе вищим за це. Тому Андрій Гончарук – головний тренер жіночої команди «інфізу» з футзалу, знаходився у непростому становищі до поєдинку. Та все ж у команді є дівчата, які продовжують грати та подекуди виглядати досить пристойно, як це було в минулому турі у грі проти беззаперечного лідера чемпіонату – команди НПУ ім. Драгоманова. Що стосується гостей, то колектив НУБіПУ ніколи не був на перших позиціях у змаганнях серед жінок, але команду неможливо не хвалити за її самовідданість справі та дуже правильний підхід до справи. Із перших хвилин матчу було зрозуміло, що гості будуть грати першим номером, адже вони мають більший запас сил та просто більше замін на лавці. Перевага стартових хвилин вилилась у перше взяття воріт вже на 6-й хвилині гри, коли рахунок в матчі відкрила Олеся Гранат. Гості продовжували більше володіти м’ячем та ініціативою в матчі, проте і контр-атаки дівчат з НУФВСУ були місцями досить небезпечними. На перерву команди пішли за мінімальної переваги команди з НУБіПУ.

По перерві сили залишали господарів майданчику, тому в середині другого тайму рахунок став 2:0, а Олеся Гранат стала автором дублю. На 37-й хвилині одна з нечисельних контр-атак господарів завершилась взяттям воріт у виконанні Катерини Кукси. Загалом цю дівчину слід похвалити за її старанність та бажання грати у будь-яких умовах. Але сил на те, щоб вирвати бодай нічию у підопічних Андрія Гончарука не вистачило, натомість вони пропустили втретє, а Анжеліка Шлапак забила третій свій м’яч у сезоні. Тож 3:1 на користь НУБіПУ, які здобувають заслужену виїзну перемогу та вже на 2 очки випереджають у турнірній таблиці свого опонента з НУФВСУ.