Бойова нічия в стінах НУХТу

10 березня на паркеті спортивного комплексу Національного університету харчових технологій відбулась гра, яка відкрила собою 12 тур змагань з футзалу серед студентів столичних університетів, в якій місцева команда приймала гостей з ВІТІ ім. Героїв Крут.

Матч був доволі динамічним та від цього досить цікавим. Обидва колективи були заряджені на перемогу та створили чимало гольових нагод, а 10 голів на двох стали головною окрасою поєдинку.

Вже на 2 хвилині матчу господарі поля вийшли вперед. Автором дебютного голу в матчі став Андрій Пашко. Буквально через 6 хвилин Богдан Кримець зрівняв рахунок, відновивши інтригу в матчі. Та вже у наступній атаці Богдан Корольчук знову вивів «харчовиків» уперед, а ще через 5 хвилин Олег Сіренко забиває третій м`яч для своєї команди. Після цього взяття воріт команди створювали моменти, та ніяк не могли закріпити результат у виді забитих м`ячів. Лише за 3 хвилини до перерви Павло Тимофєєв точним ударов встановив остаточний рахунок першого тайму 3:2 не на користь своєї команди, але це допомогло розраховувати гостям на боротьбу за очки в другому таймі.

По перерві матч став ще більш динамічним та цікавим. Обидві команди грали доволі жорстко, але в межах правил, а на 24 хвилині господарі забивають четвертий гол, а ще чотирма хвилинами потому, здавалось переможний, п`ятий м’яч влітає в сітку воріт гостей. Авторами голів стали Олег Сіренко, який оформив дубль, та Дмитро Ніколаєць. Здавалось що на цьому шанси команди з ВІТІ на здобуття очок в матчі вже майже мінімально, та не тут то було, вони не опустили руки та показали незламну силу духу та командну міць, забивши 3 голи за 6 хвилин та всю кінцівку другого тайму просиділи на воротах у суперника і змогли перевернули гру з ніг на голову. Почалось все на 32 хвилині матчу коли двічі відзначився Павло Тимофєєв, а вже на 34 Михайло Андріюк скоротив відставання своєї команди до мінімуму. Та все ж головним героєм цього поєдинку сміливо можна назвати Павла Тимофєєва, який на 36 хвилині оформив хет-трик, зрівнявши рахунок. Забивши таких швидких 3, гола гості на куражі побігли забивати ще, змогли створити купу моментів, пропустити самі зі швидкої контратаки та подаравути купу емоцій небагаточисленним глядачам цього протистояння. Ось так неочікувано та результативно завершився цей поєдинок. Лише вдруге підопічні Тараса Шпички втрачають очки у поточному сезоні, та головне – це командний дух колективу з ВІТІ, який дуже хочеться побачити у фінальній частині, де вони зможуть попсувати нерви майже будь-якому з опонентів.