«Будівельник» не залишив шансів супернику в останньому матчі року

У четвер, 19 грудня на паркеті спортивного комплексу Київського національного університету будівництва і архітектури відбулась остання гра 2019 року. В рамках 7 туру групового етапу змагань з футзалу серед студентських команд столиці, до місцевого «Будівельнику» завітав колектив Військового інституту телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут.

Команда ВІТІ набрала непогану форму та не поступалась вже три матчі поспіль, натомість останні два з них вони здобули важливі перемоги над серйозними суперниками. Щодо господарів, то «будівельники» зазнали прикрої виїзної поразки в минулому турі від команди «АКФ» з НАУ, яка знаходиться на останній сходинці групи Б, саме тому мали непоганий шанс реабілітуватись перед власними вболівальниками в останньому матчі 2019 року. Стартові хвилини були за підопічними Олексія Кузнецова, давалась взнаки різниця в класі команд. До середини першого тайму господарі пристрілювались, аж доки на 11 хвилині рахунок в матчі відкрив Олександр Данько, який нарешті залікував свою травму та саме в цьому поєдинку продемонстрував свої лідерські якості. Відігратись гостям швидко не вдалось та і особливих нагод для цього не було. Натомість під завісу першої двадцятихвилинки Данько оформив дубль, завдяки чому його команда пішла на перерву за комфортної переваги.

У другій половині гри «будівельники» продовжили тиснути на суперника та не давали нагоди створити гостроту біля власних воріт. На 28-й хвилині Олександр Данько віддав непогану прострільну передачу на дальню стійку, де м’яч у вже порожні ворота «заштовхав» Денис Хмель. Гості прагнули відіграти бодай один м’яч, тому дуже часто їх голкіпер виходив із воріт та допомагав своїм партнерам по команді. Але це тільки допомогло господарям збільшити свою перевагу. Двічі Данько та одного разу Сергій Побережний ударами із власної половини поля вразили порожні ворота команди ВІТІ. Спроба повернутись у гру таки була у виконанні військових. На 36-й хвилині Валерій Пасєка зміг розпечатати ворота Володимира Щура. Згодом двічі зміг відзначитись Павло Тимофєєв та знову забив Пасєка. Але цього було замало, аби здолати Данько та компанію. До слова сьомий номер господарів відзначився у цьому матчі п’ятьма забитими м’ячами і суттєво допоміг цим здобути четверту перемогу «Будівельника» в цьому сезоні. Натомість гравці ВІТІ проявили свій славнозвісний характер, але цього було замало, аби розраховувати бодай на нічию 7:4 і команда КНУБА йде на канікули в непоганому настрої та на другій сходинці турнірної таблиці групи Б.