ІКВС не змогли втримати переможну гру

13 березня, відбулась гра Першої ліги змагань з футзалу, в чотирнадцятому турі, до команди з Військового інституту телекомунікацій та інформації ім. Героїв Крут завітали однолітки з Інституту кримінально виконавчої справи. Гра проходила на полі спортивного комплексу ВІТІ ім. Героїв Крут.

Зі старту поєдинку господарі почали активніше. За перші хвилини господарям вдалося декілька разів небезпечно пробити в створ воріт суперника та воротар ІКВС впевнено нейтралізував загрозу. ІКВС на це відповіли гарним ударом з середньої відстані від Владислава Слободяна та постріл прийшовся на поперечку. В середині першого тайму темп гри помітно впав та команди обрали різні тактики. Господарі при будь-якій нагоди намагалися пробити по воротах, а ІКВС натомість обрали тактику грати на контр-атаках. І це принесло результат, на 15 хвилині перша контр атака закінчилась ударом сильно вище воріт, а вже за мить ІКВС організували другу і тут вже Антон Антоненко замикає простріл на дальній стійці. Після пропущеного, господарі трошки активізувалися та додали але особливого зиску це не дало. Так як команди досить багато фоли не дивно що справа дійшла до пробиття десятимеірового. Але першими шість фолів назбирали ІКВС, а від так господарів отримали право на пробиття десятиметрового. Та на останній хвилині матчу відзначитися гостям не вдалося на удар Валерія Пасеки зреагував воротар ІКВС Олександр Адальєв.

Зі старту другого тайму було зрозуміло шо господарі поля спробують переломити хід зустрічі та забити переможні голи. І як і в першій половині зустрічі свою команду продовжував виручати голкіпер та не давав відзначитися у своїх воротах. Вдруге ІКВС забили на 23 хвилині, це Павло Шульга першим зіграв на добиванні після розіграшу штрафного. Та все ж таки ІКВС не змогли втримати рахунок і на 25 хвилині господарі Тимофєєв Павло отримавши мяч в межах карного майданчика пробиває дуже потужно під поперечку. ІКВС відповіли майже моментально Антон Антоненко самотужки протягнув мяч через все поле та віддав на Олексія Поштаря який диво ударом майже з нульового кута прошиває голкіпера і робить рахунок 3:1 на користь своєї команди. Після пропущеного голу господарі неначе втратили надію на позитивний для себе результат та склалося враження що команди дограють не забиваючи при цьому досить жорстко фолити. Та все тільки починалося на 34 хвилині, деморалізовані ІКВС пропускають вдруге це Тимофєєв Павло оформлює дубль. Та не пройшло і кількох хвилин як господарям вдалося незрозумілим чудом відігратися, зігравши за тактикою суперника та гарно вибігши в контр атаку, на 36 хвилині Юрій Яворський проштовхує мяч між ніг голкіперу. Все йшло до логічної нічиєї та за дивним збігом обставин на останній хвилині матчу пропускає ІКВС, спочатку обрізка в центрі поля та вихід віч на віч Антона Ніжинського яку нейтралізує голкіпер та мяч все ж таки влітає  від захисника ІКВС. Отож рахунок матчу 4:3 на користь господарів.