Фантастична перемога підопічних Тараса Чопілко

У вівторок, 12 березня на паркеті спортивного комплексу Національного університету фізичного виховання і спорту України відбулась зустріч 11 туру Вищої ліги з футзалу серед студентських команд ЗВО, в якій місцева команда приймала одного з лідерів чемпіонату – колектив НУХТ.

Загалом гості підходили до матчу в якості очевидних фаворитів, адже команда Тараса Шпички продовжувала вести боротьбу за чемпіонство. Натомість господарі, після повністю провального першого кола змагань, потроху набирають обертів і після переконливої перемоги над командою НУБіПУ в гарному гуморі підійшли до цієї зустрічі. Загалом ці суперники чудово знайомі один-одному та майже кожного разу напруга у їхніх зустрічах сягає найвищої позначки. Цього разу гравці НУФВСУ від стартового до фінального свистка виконували настанову свого тренера, тому це принесло свої плоди – 3 очки в залік «інфізу».

Тепер трохи детальніше про перебіг подій безпосередньо на паркеті. Перші хвилини команди приглядались одна до одної і після «розвідки» перейшли до більш змістовних атак. Одна з них завершилась взяттям воріт на 5-й хвилині, коли Денис Хруль замкнув передачу Валерія Сезановича. Господарі вийшли вперед, що безумовно додало інтриги в матчі та підняло настрій всім вболівальникам, що зібрались на трибунах спортивного комплексу. Гості відповіли вже у наступній атаці, коли Сергій Макаренко був першим на добиванні, але пробив точно в Миколу Лапощука. Гравці НУХТу позбавили суперника м’яча та намагались швидко відігратись, але оборонялись «білі» дуже дисципліновано. Наприкінці першого тайму швидка контр-атака НУФВС завершилась штрафним ударом поблизу карного майданчику суперників, до м’яча підійшов Андрій Садовський, який прямим ударом в ближній кут встановив рахунок 2:0. За кілька хвилин до свистка на перерву Хоменко Владислав скористався помилкою голкіпера та захисника супротивників та переправив м’яч у порожні ворота. Перший тайм завершився з рахунком 3:0 на користь господарів, що тільки додало бажання швидше розпочати другу двадцятихвилинку.

По перерві гості одразу розпочали з п’ятим польовим гравцем, адже втрачати було вже нічого і залишалось два варіанти – або пан, або пропав. І нажаль для них, кількісна перевага польових гравців не спрацювала, адже НУФВСУ дуже правильно захищались та певно готувались до такого перебігу подій. Вже за кілька хвилин, після старту другого тайму Владислав Хоменко міг поцілити з власної половини поля у порожні ворота, але оформити дубль йому завадила стійка. У гостей було кілька напівмоментів, але чудово діяв голкіпер та трохи не щастило у простих ситуаціях. Удари Андрія Полещука, Андрія Пашко та все бажання капітана НУХТу Руслана Савенко переломити хід зустрічі, не допомагало забити бодай один м’яч. Саме він міг додати сил команді Тараса Шпички, але «ініфізівці» були добре підготовлені до суперника. На 33-й хвилині Валерій Сезанович втратив м’яч на чужій половині поля, наздогнав суперника і відібрав шкіряного, вийшов віч-на-віч з воротарем і забив четвертий гол в матчі. Надалі всі м’ячі влітали у порожні ворота. Денис Хруль та голкіпер Микола Лопащук покарали суперників за гру без воротаря. А на останній хвилині гри Валерій Сезанович та Влад Хоменко змогли оформити по дублю.

Без перебільшень фантастична перемога команди НУФВСУ над іменитим суперником з НУХТу, з розгромним рахунком 8:0. Дуже велика заслуга в якій тренера «інфізу» Тараса Чопілко, який знайшов правильні слова для своїх підопічних, які безумовно виконали всі його настанови та відчули його жагу до перемоги. Натомість у «харчовиків» був явно не їх день.