НУФВСУ в «суху» переміг дівчат з НАУ

Середина тижня порадувала вболівальників футболу жіночим протистоянням. Команда Національного авіаційного університету приймала у себе на спортивному паркеті команду Національного університету фізичного виховання та спорту України. Гра відбувалась у рамках восьмого туру Вищої жіночої ліги, у середу, 13 березня.

Чи то «магічне число» дати проведення матчу вплинуло на гру господарів, чи то просто нещасливий день для дівчат ознаменувався прикрим результатом на табло. Проте, слід розпочати з того, що досить невимушено розпочався перший тайм. Гості зі стартових хвилин змогли заволодіти перевагою на полі. Суперник не чинив опору, і НУФВСУ вдалося різноманітно підходити до створення гостроти біля воріт Аліни Параніч. На другій хвилині було відкрито рахунок. Дар’я Щербина невимушено обіграла Ілону Литвиненко, потім з легкістю обвела голкіпера суперника і закотила круглого до створу воріт. Наступна хвилина принесла ще один забитий м’яч. Автором другого для гостей голу стала Анна Фок. Слід зазначити, що НУФВС протягом матчу гарно скористався хитким становищем господарів. Тому не дивно, що уже з першого тайму змусили команду Національного авіаційного університету займатися тим, з чим у неї завжди були проблеми – грати виключно в обороні. Протягом першої двадцятихвилинки підопічні Андрія Гончарука показали чудовий результат. Швидко реалізували перевагу в позиційній грі в реальні гольові моменти шляхом дальніх і не тільки прострілів. Загалом, відмітитись у воротах Національного авіаційного університету НУФВСУ вдалося сім разів. Під завісу першої половини зустрічі господарі все ж таки мали змогу позитивно відзначитись на чужій половині поля, проте Валерія Коноваленко потягнула з близької відстані замах Катерини Чумак. На перерву команди відправились із рахунком 7:0 на користь гостей.

На початку другого тайму дівчата із Національного університету фізичного виховання та спорту України не залишили спроб та, загалом, надії зрівняти рахунок опонентам. Кожне викидання із-за меж ігрового поля увінчувалось сильним тиском на карний майданчик господарів. При цьому не мало значення, яка команда здійснювала викидання – у кінцевому рахунку, м’ячем володів НУФВСУ. Оборона НАУ під натиском суперника впала досить швидко, і футболістам університету фізичного виховання вдалося відправити шкіряного у сітку воріт тричі за п’ять хвилин. Перший гол у другому таймі був забитий Анною Фок. Другий – Лілія Юзвенко майстерно виклала м’яч під удар Вікторії Носовій – дівчина не мала шансів не влучити. Третій – влучний простріл із середини майданчику у лівій кут воріт у виконанні Валерії Коноваленко. Нажаль, команда НАУ неправильно розпоряджалась ігровим простором на полі. До того ж, не здійснювала обмеження лінії своїх атак у нанесенні дальніх ударів по воротам. Звідси такий невтішний рахунок на табло у кінцевому результаті – 15:0.

Шкода, що дівчата з Національного авіаційного університету не змогли проявити свої вміння та займають останній щабель у турнірній таблиці. Однак, не слід засмучуватись. Адже кожна невдача – це шанс стати кращими. Натомість, команда Національного університету фізичного виховання та спорту входить до трійки лідерів турнірної таблиці. Лише 3 очки відділяє команду Андрія Гончарука до лідерства. Впевнені, що дівчата ще покажуть, чого варті.