"Грінченківці" перемагають КНУ

Ще один матч ігрового дня в стінах спорткомплексу Драгоманова викликав неабиякий інтерес, адже зустрічалися приблизно рівні за класом команди КНУ ім. Шевченка і НУ ім. Грінченка. Обидві команди почали дуже активно і на зустрічних курсах. Першими відкрити рахунок вдалося КНУ, але уже через хвилину рахунок був зрівняно, 1:1.

Цей гол надав команді НУ ім. Грінченка впевненості і вони стали грати агресивніше, не одноразово виходячи вперед. Проте команда КНУ весь час знаходила в собі сили і відігравалася. В середині другого тайму, при рахунку 4:4, почалася дуже нервова гра, а звідси - суперечки з суддями, жовті картки, небезпечні штрафні.

Протягом пари хвилин команди обмінялися голами, рахунок 5:5, вирують пристрасті, до кінця матчу залишається мало часу, і мало хто може передбачити переможця. Зрозуміло одне - кому пощастить, той і переможе в цій рівній грі.

Фортуна виявилася на боці команди НУ ім. Грінченка, які за 39 секунд до кінця забили, 5:6. КНУ побігли відіграватися, але пропустили контратаку і знову пропустили. Матч завершився з рахунком 5:7. Обидві команди показали велике бажання, та футбол хорошого рівня, але все-таки результат справедливий, команда НУ ім. Грінченка виглядала трішки краще і заслужено перемогла.