«Податківці» впевнено перемагають ВМУРОЛ

Гостьову гру проти команди «ВМУРОЛ Україна» лідер чемпіонату проводив в Бучі. Але статус ірпінців в матчі 11 туру мав формальні речі. На ділі ж «податківці» виглядали у зустрічі справжніми господарями, доволі легко здобув перемогу над суперником.

Щоб знайти ключ до воріт Андрія Федорука лідерові знадобилося 20 хвилин. Здобувши право на штрафний близько лівого кута карного майданчику податківці в особі Владислава Мельника бездоганно виконали удар – 0:1. Гол надав впевненості гостям. Вони і надалі продовжили диктувати умови супернику, створюючи небезпечні моменти. В двох епізодах мав відзначитися Євген Бруцький, але воротар «ВМУРОЛа» зумів відвести загрозу. Втім, наступні голи ірпінців були лише справою часу. Так на 37 хвилині справжню майстерність продемонстрував Владислав Солободян. Обвігравши двох гравців суперника та увірвавшись до карного майданчика Влад вразив ближній кут – 2:0. А через кілька хвилин настала черга забивати кращому голеадорові «податківців» Юрію Щериці. Після пасу Ігоря Яцковця Юрко обігравши воротаря вразив вже порожні ворота – 3:0.

Сценарій другого тайму був дещо схожим. Різниця полягала в тому, що господарям вдалося відквітати одного м’яча. Відзначимо добре розіграну комбінацію, в який приймали участь Ельдар Бодров і Василь Білошицький. Останній замкнув передачу партнера на дальній стійці – 3:1. До речі, Білошицький виглядав мабуть найкращим у складі своєї команди, ще кілька разів погрожуючи воротам лідера чемпіонату. Але ні йому, ні його партнерам відзначитись більше не вдалося. Натомість «податківці» з легкістю збільшили рахунок у середині другого тайму. Спочатку Щериця втік від захисників і частково за допомогою суперника оформив «дубль» (гол арбітри записали все ж на «податківця»). А на 75 хвилині груба помилка гравців команди «ВМУРОЛ» змусила Андрія Федорука вп’яте дістати м’яча з сітки, коли Олег Дрьомов майже впритул розстрілював ворота – 5:1. Крапку же в матчі поставив головний кривдник господарів Юрій Щериця, реалізувавши вихід сам на сам.

Таким чином за два матчі проти команди «НУДПСУ» у поточному чемпіонаті підопічні Олександра Шамича пропустили два десятка голів. Відверто кажучи, неприємна статистика.

Підсумок гри прокоментував лідер бомбардирських перегонів чемпіонату Юрій Щериця: «На гру ми налаштовувалися дуже серйозно, пам’ятаючи важкий матч проти цього суперника у рамках кубкового турніру. Але так сталося, що вже в першому таймі тричі вразили ворота команди «ВМУРОЛ», тому довести до перемоги зустріч було справою честі. Так, знову багато забив цій команді, але це більшою мірою збіг обставин».