КУБГ вдруге поспіль здобувають бронзові нагороди чемпіонату

У вівторок, 22 вересня на стадіоні СШ №231 відбувся матч за третє місце ХХІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО між господарями поля з Київського університету ім. Бориса Грінченка та командою Національного університету фізичного виховання та спорту України.

Поки ще чинні чемпіони змагань під егідою ФАСК поступилися у півфіналі команді з КНТЕУ та мали шанс здобути бодай якісь нагороди, після минулого сезону, де вони стали першими в Києві та здобули головні нагороди Всеукраїнської універсіади. Натомість підопічні Сергія Швеця і в минулому сезоні грали в матчі за третє місце, де здолали НАВС, який вже цього року поквитався із «грінченківцями» та переміг їх у півфіналі із рахунком 3:1. У будь-якому випадку обидва колективи мали наміри боротися за нагороди, не зважаючи на їх гатунок. Краще розпочали гості, вони мали кілька непоганих нагод на старті поєдинку, але їм не щастило, а на воротах дуже впевнено себе почував Сергій Седляр, який кілька разів вдало вступив у гру, врятувавши свою команду. Натомість ледь не перша небезпечна атака у виконанні господарів поля завершилась взяттям воріт. На 17-й хвилині, на перший погляд, проста передача з правого флангу, яку не зміг перехватити захисник і Дмитро Гожан вийшов на побачення з голкіпером НУФВСУ та без проблем відкрив рахунок в матчі. Після голу, «Грінченківці» навмисно віддали м’яч супернику та розраховували на контр-атаки, які подекуди були дуже небезпечними. У підопічних Сергія Боченко традиційно активним був капітан Денис Хруль, багато з м’ячем зустрічались Дмитро Мохначук та Ярослав Дишкант, але до загострення доходило дуже рідко. В діях гостей була помітна втома. Перша половина гри завершилась небезпечним штрафним майже з лінії карного майданчику господарів, але влучити в площину воріт Хрулю не вдалось. Тож за мінімальної переваги КУБГ в рахунку, команди пішли на перерву.

Другий тайм розпочався із швидкого голу, автором якого став Максим Крук. 21-й номер КУБГ одним дотиком замкнув простріл з правого флангу від автора першого взяття воріт Дмитра Гожана та подвоїв перевагу своєї команди. А вже на 65-й хвилині Крук оформив дубль, протягнувши м’яч по лівому флангу та перегравши Дмитра Косякова в очному протистоянні. 3:0 і для гравців «інфізу» забити бодай один м’яч у відповідь було вже справою честі. На 78-й хвилині подачу від кутового прапорця замкнув уларом головою Андрій Шаменко, який і встановив остаточний рахунок в матчі 3:1 не на користь своєї команди. За останні 10 хвилині у обох команд були нагоди і навіть у господарів вони були більш гострими, але рахунок залишився без змін.

Підбиваючи підсумки цього сезону для обох команд важливо відзначити стабільність КУБГ, які попри всі негаразди та завершення виступів ключових своїх виконавців, все ж спромоглися стати третіми за підсумками сезону, з чим ми їх і вітаємо! Натомість команда НУФВСУ не потрапила до трійки, але на те є свої певні причини. Відсутність стабільного основного складу та зміна поколінь в команді Сергія Бойченка призвела до такого результату. Це була команда одного сезону, яка перемогла на універсіаді та в столичних змаганнях. Саме тому вже у цей четвер ми дізнаємося нового чемпіона змагань з футболу серед столичних команд ЗВО сезону 2019-2020 рр.