Вічна пам'ять Олександру Мащенко

На 39 – році життя раптово зупинилося серце відомого українського спортивного журналіста та коментатора, головного редактора телеканалу XSPORT та сайту XSPORT.ua Олександра Мащенка.

У спортивну журналістику Олександр прийшов у 1999 році, коли розпочав свою роботу у програмі «Світ спорту», яка й досі виходить в ефірі Національної телекомпанії України. У 2005 році він працював на загальнонаціональному каналі «Мегаспорт». Ведучий, журналіст, автор щотижневої аналітичної програми – саме такою багатогранною  була його робота на ниві спортивної журналістики.

Олександра Мащенка сміливо можна вважати фундатором вітчизняного спортивного телебачення. У 2012 році він очолив редакцію телеканалу «Хокей», який згодом виріс у масштабний проект - телеканал  XSPORT та сайт XSPORT.ua. Його голос був впізнаваний мільйонами глядачів. Його репортажі та телепередачі – взірці високого професіоналізму та тонкого відчуття справи. Для нього спорт – це не просто робота. Це була справа усього  життя. Справа, якою він жив та усім своїм щирим серцем уболівав.

З легкої руки Олександра вперше в історії студентського спорту, фінальні матчі студентських збірних команд транслювалися у прямому ефірі на всю Україну. Його внесок у спортивну журналістику,  у розвиток та популяризацію спорту в нашій країні є безцінним. Він завжди йшов назустріч та готовий був допомогти. Людина з великої літери та справжній професіонал справи.

Олександре, дякуємо тобі за все.

Вічна пам’ять.

Колектив футбольної асоціації студентів м.Києва висловлює щирі співчуття рідним та близьким Олександра Мащенка.

 
13 липня 2017

 126 переглядів