Вдалий перший день для українських збірних

Вдало на Чемпіонаті світу з футзалу серед студентів у Казахстані стартували жіноча та чоловіча збірні України. Українські команди здобули переконливи перемоги над суперниками, зробивши вагоми заявки на вихід з групи. 

Жіноча збірна починала турнір з командою Польщі. Рахунок 8:2 на користь українок говорить сам за себе. Команда Олега Шайтанова не залишила шансів західним сусідям.

Гру «жовто-блакитні» провели у наступному складі: Цикаленко (Романюк) – Дударчук, Бабенко, Сидоренко, Дичко – Майбородіна, Шевченко, Роздобудько, Дубицька – Чиженок.

Голами відзначилися: Ганна Сидоренко (хет-трик), Юлія Дударчук, Ірина Дубицька, Юлія Шевченко та Ірина Майбородіна. Ще один гол польска команда забила у власні ворота (автогол).

Підтримали переможну ходу й чоловіки. Підопічні Олександра Косенко за усіма компонентами переважали збірну Німеччини, та здобули впенвнену перемогу з рахунком 6:1. 

Голи чоловічої збірної України: Дзюба, Легендзевич, Пелех (2), Микитюк, Лисенко 
Склад чоловічої збірної України: Сухов – Дзюба, Педяш, Лисенко, Микитюк – Радевич, Легендзевич, Цілик, Пелех.

Наступні ігри обидві українські збірні проведуть у понеділок, 20 серпня. Чоловіча команда зіграє з Таїландом, а жіноча - з Канадою. Час початку матчів однаковий - 13:00. 

 
20 серпня 2018

 93 перегляда

 
 
123123