Студенти столичних ЗВО відвідали матч Україна – Чехія

Вже не перший раз студенти закладів вищої освіти з м. Києва, що є колективними членами ФАСК, отримають нагоду підтримати головну футбольну команду країни безпосередньо на стадіоні в рамках проекту «Вірні збірній».

Цього разу матч Україна – Чехія, який відбувся на стадіоні ОСК «Металіст» у Харкові, відвідали студенти Державного університету інфраструктури та технологій, Інституту кримінально-виконавчої служби, Київського національного торговельно-економічного університету, Київського національного університету культури і мистецтв, Київського політехнічного університету, Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова та Київського університету ім. Б. Грінченка. В рамках проекту близько 300 студентів отримали квитки від Федерації футболу України та ТОВ «Перша приватна броварня» - головних ініціаторів створення «Вірні збірній». Частиною великої ходи фанатів по вулицям Харкова, які несамовито підтримували нашу національну збірну, як справжня футбольна родина стали Президент Футбольної асоціації студентів м. Києва Вадим Місюра, Президент Федерації футболу України Андрій Павелко та засновник ТОВ «Перша приватна броварня» Андрій Мацола.

Цей чудовий проект допоміг футболістам відчути ту шалену та відчайдушну підтримку вболівальників, завдяки якій збірна здобула третю поспіль перемогу в групі та вже однозначно вийде з першого місця в лігу А, де на нас очікують найкращі збірні команди Європи.

Перс-служба ФАСК

 
17 жовтня 2018

 98 переглядів

 
 
123123