Гольова феєрія

Черговий матч чемпіонату ФАСК серед команд групи Б, що проходив на стадіоні НУБІПу, подарував протистояння «аграрників» та КНУ ім. Тараса Шевченка. Господарі поля підходили до гри у трохи кращому турнірному становищі, ніж гості з КНУ. Адже, хоч команди і мали однакову кількість залікових пункті в, проте команда НУБІПУ мала ще дві гри в запасі.

Розпочали НУБІП-івці відразу окресливши те, що грають на власному полі. Перша ж атака господарів закінчилась взяттям воріт. Після прострілу з лівого флангу від Гришина, з меж воротарського майданчику забив Олег Ставничий. Йшла лише перша хвилина гри! Другий м’яч також не забарився, оскільки він був забитий на сьомій хвилині матчу. Після сольного проходу Богдана Козія, воротареві КНУ нічого не залишалося як дістати м’яча з сітки. Але і на цьому НУБІП не зупинився. Чи то швидко пропущені голи шокували гравців КНУ, чи дійсно надвелика первага гравців групи атаки НУБІПУ над захисниками «Шевченківців», призвели  й до третього голу. НА цей раз Антон Гришин вже забивав, після проникаючого пасу від партнера Антон реалізував вихід віч на віч з голікіпером. Варто сказати й про пасивну гру захисника університету Шевчнка в цій ситуації, нападник НУБІПу взагалі не відчув опору з боку опонента. Старт матчу відверто кажучи вразив, не часто навіть у студентському футболі на 12-тій хвилині гри рахунок вже 3-0. В виправдання підопічних Сахарова лише можна сказати те, що команда грала  напівосновним складом. А НУБІП же міг закривати абсолютно всі питання ще в середині першого тайму, все той же Гришин після пасів Козія, спочатку не зміг забити на дальній стійці(при тому, що воротар був вже відіграним), а потім забив але перебуваючи в положенні поза грою. Гості ж отямились вже під завісу тайму та навіть змогли забити. В одній зі своїх нечисленних атак КНУ таки забив, це Андрій Тимовський зумів переграти голкіпера.

На другий тайм тренер НУБІПУ змінив основну атакувальну трійку:Ставничий, Гришин, Козій.  Можливо через, а можливо через забитий в роздягальню гол, але гравці КНУ в другому таймі активізувались. В другій половині гри, футбол у виконанні обох команд був приблизно на одному рівні. Атаки були як одні, так і на інші ворота, про це свідчать ті самі чотири м’ячі за тайм, що і в першій половині гри. Щоправда, на відміну від першої сорокапятихвилинки , в другій вже не все було так однозначно. Розпочав  Олексій Кондратенко, гравець ідеально реалізував штрафний удар, та на мить повернув інтригу в ігру, встановши 3-2 на табло. Проте вже за дві хвилини, не менш класним обвідним ударом з середньої відстані Богдан Присяжнюк, знову повернув НУБІПУ перевагу в два голи. Після цього КНУ-вці мали ще свої нагоди біля воріт Дмитра Бурлака,але голкіпер виручав. Чого вартий тільки епізод на 68-мій хвилині гри, коли захисник НУБІПУ мало не зрізав м’яча у власні ворота. Але наприкінці гри вже стало зрозуміло, що у КНУ не вистачить функціональних ресурсів задля фінального штурму суперника. Тож команди обмінялись голами в останній десятихвилинці  та завершили гру з хокейним рахунком 5-3. За НУБІП останнім голом відзначився Олексій Заїка, а зі сторони КНУ помилкою другого голкіпера на виході скористався Сергій Козаченко.