«Драгоманівці» сенсаційно перемагають «Меркурій»!

Видовищний матч відбувся у п'ятницю між командами “Меркурій” та НПУ. До  останніх хвилин на полі тривала справжня боротьба.

Колективи здебільшого виглядали рівними, почергово організовуючи атаки, проте до дійсно гострих моментів доходило рідко. Минуло хвилин п'ятнадцять, перш ніж “драгоманівцям” вдалось намацати слабке місце в обороні противника. Рахунок відкрив Владислав Сиродюк. Після чого НПУ ще більше посилив наступ, та щоразу потенційно небезпечні атаки завершувались тим, що арбітр сигналізував про офсайд. До завершення першого тайму командам не вдалось змінити цифри на табло, тому на перерву суперники пішли з мінімальною перевагою “драгоманівців”.

Другий тайм футболісти розпочали ще більш завзято, адже на кону були такі необхідні очки. Після декілька невдалих спроб взяти ворота суперника штурмом, “драгоманівцям” випала чудова нагода подвоїти свою перевагу. Скориставшись помилкою голкіпера, який необачно вийшов на випередження і залишив ворота порожніми, Віталій Мовчан заштовхав м'яч прямо у ціль. Згодом “меркурівці” мало не скоротили відставання, проте двічі дивовижним чином голкіпер суперника рятував свою команду.

Наполегливість не полишала КНТЕУ і через декілька хвилин це принесло свої плоди. Дмитро Старик використав непорозуміння у захисті НПУ та сильно пробив у нижній кут — 1:2, до того ж залишалось ще вдосталь часу, щоб відігратись. Остаточно інтрига у матчі засяяла, коли “Меркурій” зрівняв рахунок.  Демур Мессауд головою відправив круглого за спину воротарю.

Проте за іронією долі вже через хвилину НПУ знову вийшов вперед. Третій м'яч забив Євген Кордюк. Після такого повороту футболісти КНТЕУ повністю перейшли в напад, а “драгоманівці” відтягнулись у захист. Усі спроби “меркурівців” завершились лише поперечиною, і як би сильно вони не намагались, знову зрівняти рахунок їх не вдалось.

Отже, у складному протистоянні перемогу виборює команда НПУ, що приносить їй три очки та дещо покращує її становище у турнірній таблиці. У “Меркурія” попереду ще є гра, у якій вони можуть позмагатись за краще місце у списку.