ФАСК нагородила переможців сезону!

Чотирнадцятого листопада в новому інформаційно-спортивному центрі «Парі-Матч» відбулося нагородження Чемпіонів XVI Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ВНЗ -  команди Національного університету державної  податкової служби України.

Президент ФАСК Вадим Місюра у своїй промові підкреслив роль «податківців» у діяльності Футбольної асоціації студентів м. Києва: «Вже другий рік поспіль команда НУДПСУ своєю якісною грою підтверджує статус найкращої в столиці. Досягти вершини важко, але ще важче закріпитися й підтвердити цей статус. У час коли конкуренти підсилюються новими гравцями «податківці» зберігають свій «кістяк» й сьогодні також перебувають серед лідерів сезону й це заслуговує на повагу».

Після цього Президент нагородив чемпіонів сезону пам’ятними грамотами, й передав ще один найкращий кубок на зберігання «податківцям».

Ведучий також надав слово екс-тренеру НУДПСУ Юрію Швецю, який висловив впевненість у тому, що вибрана командою переможна стратегія буде зберігатися й надалі.

Після завершення урочистої частини гравці команди мали можливість взяти участь у конкурсах від інформаційного центру «Парі-Матч» та отримали цікаві подарунки.

Особливістю заходу було також вшанування хвилиною мовчання пам’яті загиблих у терактах в Парижі минулої п’ятниці. Студенти-футболісти стоячи віддали шану невинним жертвам терору.

Цей переможний вечір підтримали й професійні футболісти збірної України, які по-справжньому красиво перемогли команду Словенії й зробили ще один крок до Євро-2016.

Денис Бобр

Фото: Олег Тарануха

 
16 листопада 2015

 659 переглядів

 
 
123123