Підсумки 3 туру змагань з футболу під егідою ФАСК

Першого жовтня стартували матчі третього туру ХХІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО. «Меркурій» вдома розібрався з головним суперником в групі Б – командою КУБГ із рахунком 4:0. Схожа гра видалась і для основних претендентів на перше місце в групі Б – колективу НАВС. Вони на власному полі не залишили шансів команді «Легпром» і перемогли із рахунком 5:0. Проте шанс у команди Костянтина Бабіча таки був на старті гри, але Нікіта Рибак не реалізував 11-метровий удар. Із п’яти забитих м’ячів три були на рахунку новачків «Динамо-академії». Євгеній Миколаюк, Андрій Співаков та Владислав Коба відзначились, а останній реабілітувався за незабитий пенальті в першому таймі. Не пішов з поля без забитого м’ячу і кращий нападник минулого сезону Василь Чекед. Ще одне взяття воріт на рахунку Дмитра Ширая.

Другого жовтня матчі розпочались на стадіоні КНУ ім. Тараса Шевченка, де місцева команда приймала «Політехнік». Попри непоганий старт, господарі пропустили ще в першому таймі цілих три м’ячі, авторами яких стали Андрій Самойленко, Василь Дзюбенко та Міронов Микита. У другій половині зустрічі господарі трохи збавили оберти та вирішили поберегти свої сили, натомість підопічні Костянтина Сахарова трохи додали і на 58-й хвилині Олексій Кондратенко відквитав один м’яч, але спробувати зачепитись бодай за нічию шансів не було, адже вирішальним став четвертий гол у виконанні Артема Асаулюка. Тож 4:1 на користь гостей з КПІ, які мають змогу поборотись з КУБГ за другу сходинку в групі Б.

«Економіст» приймав вдома чинних чемпіонів з НУФВСУ і цілком прогнозовано поступився із рахунком 5:0.

Останнім ігровим днем стала п’ятниця, 4 жовтня, коли «Меркурій-2» фактично знищив на власному полі «Університет культури» із рахунком 9:0, а аутсайдер групи Б – команда НПУ ім. Драгоманова приймала «Будівельник» з КНУБА. Господарі дуже непогано розпочали цей поєдинок і вже здавалося, що незабаром ми побачимо той самий колектив, який ще кілька років тому нав’язував боротьбу фактично кожному своєму супернику та не зважав на їхній статус. На 21-й хвилині свою команду вперед вивів Ярослав Семененко, та вже через 10 хвилин зрівняв рахунок Данило Коваленко. Наприкінці першого тайму Семененко оформив дубль, завдяки чому «драгоманівці» пішли на перерву, ведучи в рахунку. По перерві «педагоги» спробували втримати перевагу та віддали супернику м’яч, але завершилось це не дуже добре для підопічних Мар’яна Марущака. На 85-й хвилині захисники «привезли» собі пенальті, яке точно реалізував Артем Криворучко, а до фінального свистка Данило Коваленко встиг оформити хет-трик, забивши ще двічі та встановивши загальний рахунок в матчі 4:2 на користь команди «Будівельник». Вітаємо гравців та тренерський штаб КНУБА з першою перемогою в сезоні та бажаємо «педагогам» віднайти свою гру.