НУФВСУ очолює групу А

Другого жовтня на футбольному полі Київського національного економічного університету відбулась чергова гра третього туру змагань з футболу серед студентських команд ЗВО, в якому місцевий колектив «Економіст» приймав чинних чемпіонів – команду Національного університету фізичного виховання та спорту України.

Важко розмірковувати про інтригу в такому протистоянні, адже це був поєдинок двох протилежних один одному команд. НУФВСУ має план повторити своє минулорічне досягнення, натомість колектив з КНЕУ буде боротись аби посісти сходинку вище останньої у групі, але шанси на це у них звісно є. До слова слід відзначити дуже вагому кадрову втрату в колективі «інфізу», адже на цих вихідних по-справжньому страшної травми зазнав один з лідерів колективу – Сергій Русьян і це безумовна втрата для студентського футболу. Бажаємо здоров’я Сергію та якомога швидшого повернення на поле. Але навіть без свого лідера, збірна НУФВСУ з перших хвилин почала тиснути на суперника. Ледь не перша нагода біля воріт Романа Янчука завершилась голом. На 11-й хвилині рахунок в матчі відкрив Микола Березін. В середині першого тайму подвоїв перевагу Дмитро Мохначук, реалізувавши 11-метровий удар. На перерву команди пішли за рахунку 3:0 на користь гостей, а Мохначук оформив дубль.

По перерві підопічні Сергія Бойченко видали чудовий старт, а Антон Рафальський оформив дубль за 8 хвилин ігрового часу, встановивши рахунок 5:0 на користь своєї команди. За такого результату гра перейшла у «енергозберігаючий» режим – гості догравали, а господарі навіть не намагались щось протиставити супернику. Загалом, підопічні Сергія Соботюка виглядали досить непогано відрізками, але забагато втрачали м’яч у простих ситуаціях та невдало захищались біля власних воріт, ну а ставка на контр-атаки не спрацювала в матчі з більш технічним та досвідченим колективом. Тож третя поспіль перемога для НУФВС і, як наслідок, перша сходинка в групі А, де вже у наступному турі відбудеться суперпоєдинок між «інфізівцями» та зібрною Національної академії внутрішніх справ.