«Меркурій-2» нищить суперника на власному полі

Ігровий тиждень завершувався матчем третього туру, в якому на полі Київського національного торговельно-економічного університету, місцева команда «Меркурій-2» приймала «Університет культури» з КНУКіМу.

Загалом для колективу КНУКіМу старт сезону видався дуже важким, але шанси поборотись із другою командою «торгового» вони мали. Принаймні здавалось так до старту поєдинку. Та вже перші хвилини показали, що шансів зачепитись за очки в цьому матчі для них досить мало. Натомість дуже непогано почали підопічні Олексія Яценко, які тиснули на суперника до 20-ї хвилини. Автором першого взяття воріт став Олексій Собачко, три хвилини потому подвоїв перевагу Ярослав Маценко. Чудово проявив себе в уьому поєдинку Назар Приходько, який оформив дубль в першому таймі, та віддав кілька гольових передач. Також в першому таймі свою нагоду відзначитись використав Олег Моторенко. Перший тайм завершився із рахунком 5:0, тому друга половина гри фактично стала формальністю.

Тренерський штаб Олексія Яценко провів ряд замін по перерві, які одразу почали приносити свої плоди. Дубль у виконанні Дениса Антонова та два взяття воріт від Кирила Забишного на останніх хвилинах гри встановили остаточний рахунок в матчі 9:0 на користь господарів поля. Загалом гольових нагод у гостей фактично не було, тому похвалити цю команду немає за що, натомість чудово виглядали гравці з КНТЕУ, які цілком заслужено отримають перші три очки в цьому сезоні.