НАВС стартував з розгромної перемоги в ЧУ серед студентів

У стартовому турі чемпіонату України серед закладів вищої освіти в передмісті Києва проходив матч між ірпінським «УДФСУ» та київським «Динамо-Академією». Переламними моментом матчу стала 36-а хвилина, коли через бійку на полі були вилучені Максим Кузьменко («УДФСУ») та Василь Чекед («Динамо-Академія»).

Розпочалося все голом на 11-й хвилині, коли капітан киян Дмитро Ширай відкрив рахунок, забивши у ворота Следзевського. «УДФСУ» - фіналісти минулого чемпіонату України серед ЗВО, на якийсь час оговталися, але після описаного вищу інциденту з двома «червоними» нагадав про себе кращий бомбардир минулого сезону – Владислав Коба на 37-й хвилині подвоїв перевагу «правоохоронців» із НАВС. У минулому сезоні Коба відзначився 13-ма голами у воротах опонентів.

У другому таймі шальки терезів остаточно схилилися на бік киян. «Податківці» з Ірпеня оголили зони та пропустили ще 5 гольових атак. На 66-й хвилині Ширай оформив дубль, на 69-й Сергій Сергієнко довів рахунок до непристойного. На 78-й хвилині Владислав Шулипа зробив рахунок 5:0 на користь НАВС. Одразу ж Ширай оформив хет-трик, а за хвилину до кінця матчу гравець студентської збірної України на Універсіаді в Неаполі Євген Миколаюк поставив крапку у матчі – 7:0.

Таким чином, НАВС поки є найбільш результативною командою в чемпіонаті серед усіх Конференцій, а Ширай – найкращий бомбардир із 3-ма голами в активі.

02.10.2019. І тур ХІХ чемпіонату України серед закладів вищої освіти. Конференція «Центр». Ірпінь, 13:00. 50 глядачів.

«УДФСУ» (Ірпінь) 0:7 «НАВС» (Київ)