НАВС перемагає чинного чемпіона на виїзді

Четвертий тур змагань з футболу під егідою Футбольної асоціації студентів м. Києва розпочався в понеділок, 7 жовтня матчем між лідерами та головними фаворитами групи А. Саме чинний чемпіон – колектив НУФВСУ приймав гостей з НАВСу.

В цьому поєдинку було два абсолютно різні тайми, але важливість здобуття трьох очок була на дуже високому рівні. Господарі розпочали непогано, лідери атаки НУФВСУ раз-по-раз турбували захист гостей, які розраховували на швидкісні гольові атаки та гольове чуття нападника синіх Владислава Коби. Тиск команди Сергія Бойченка приніс свої плоди на 20-й хвилині, коли Андрій Співаков та Владислав Шулипа збили у власному карному майданчику Андрія Шаменко. Пенальті впевнено виконав Дмитро Мохначук, розвівши голкіпера з м’ячем по різним кутам воріт. Попри те, що до перерви гості мали намір відігратись, в атаці в них не завжди виходило дійти до завершального удару. Натомість «інфізівці» могли подвоїти рахунок, але удар головою від Андрія Шаменко з кількох метрів, парирував Анатолій Волчанскьий. Тож на перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь господарів, які загалом виглядали більш впевнено.

Все змінилось одразу по перерві, адже гості перехопили ініціативу та почали більше тиснути на ворота суперника. Дуже допоміг команді Андрія Кругляка швидкий гол. На 48-й хвилині Євгеній Миколаюк виконав подачу від кутового прапорця, захисники зіграли невпевнено, натомість Андрій Співаков був першим на підбиранні та завдав сильний точний удар в нижній кут воріт Дмитра Косякова. Гості зрівняли рахунок, та цього їм було замало, вони ризикнула та спробували вирвати перемогу в даному протистоянні, за що могли пропустити, але швидкий контр-випад «інфізівців» не зміг завершити взяттям воріт Дмитро Мохначук, який пробив значно вище. Загалом у лідерів атаки НУФВСУ Дениса Хруля та Дмитра Мохначука гра у другій половині зустрічі не пішла, натомість вистрілив кращий бомбардир НАВСу останніх сезонів Василь Чекед, який на 64-й хвилині замкнув пас Ярослава Кругляка на дальню стійку воріт та фактично заштовхав м’яч у сітку воріт. Команда Сергія Бойченко майже пів години намагалась зрівняти рахунок, але не вдавалось дійти до вирішального удару. Під завершення матчу чудову нагоду мав Владислав Вадько, але після його удару м’яч з лінії воріт виніс Владислав Шулипа. Тож НАВС здобув надважливу та надскладну перемогу в матчі з чинним чемпіоном, а підсилений склад «Динамо-Академії» виглядає дуже непогано. Коли гравці зіграються ще більше, то багатьом колективам буде дуже важко здобувати очки в матчі з ними.