НАВС закономірно перемагає КПІ

 На стадіоні КПІ " Політехнік " приймав " Динамо-Академію".НАВС - єдина команда Вищої ліги, яка не зазнала жодної поразки. Тому "динамівці"справедливо вважалися фаворитом зустрічі проти господарів, які лише одного разу відчули смак перемоги.

Матч розпочався з шаленого спурту футболістів НАВС, які за перші десять хвилин двічі відзначились у воротах "Політехніка". Перший гол був результатом красивої комбінації, яку завершив форвард "динамівців". В другому епізоді  гравці НАВС заробили штрафний удар в двадцяти метрах від воріт майже по центру. Перший удар прийняла на себе стінка, а другий  точно влетів в нижній кут воріт "Політехніка".

Після цього гості трохи заспокоїлись і гравці КПІ намагалися переломити хід матчу.  Але дуже вправно діяла захисна ланка НАВС. Дуже небезпечний кутовий відбувся на 37-й хвилині біля воріт "Політехніка", коли удар головою пройшов поруч зі стійкою. За хвилину ще одна нагода у "динамівців". Після прострілу нападник гостей з двох метрів  влучив у поперечину. На останніх хвилинах тайму гравці КПІ двічі потужно пробивали по воротах суперників , але їм бракувало влучності.

Після перерви знову початок тайму пройшов під диктовку гостей. Вони заробили декілька кутових і при кожному навісі " політехніки" не могли стримати гравців НАВС. Один з кутових завершився гол, що поховало інтригу в матчі. Активний пресинг  гравців КПІ не приводив до бажаних результатів. Футболісти "Динамо-Академії" через пас проходили цю протидію, або просто вибивали м'яч у центр поля, де нав'язували боротьбу.

В кінці зустрічі гравці "Політехніка" мали декілька можливостей забити гол престижу, але трохи не пощастило. В цілому закономірна перемога НАВС.

Максим Мустафінов

Фотозвіт:  Роман Хоботов

https://vk.com/p.s.fanarik

 
13 листопада 2015

 723 перегляда

 
 
123123