"Стовідсоткові "грінченківці""

Відбулася остання зустріч першого кола Чемпіонату у Першій лізі. На полі зустрілися команди Київського національного університету культури і мистецтв та Київського університету імені Бориса Грінченка.

Перший тайм не був сповнений великою кількістю голів. Атаки переважали зі сторони «грінченківців», й лише дві з них команді вдалося реалізувати: на 17 хвилині Миколаюк Євген виходом один на один відправив «м’яча» у дальній кут; та  гол у роздягальну подарував суперникам Камінський Володимир,  довівши до логічного кінця простріл Лідінфу Павла. Варто зазначити, що й у команди КНУКіМ було декілька виграшних моментів зі штрафних, але м’яч вдало уводили «грінченківці» і робили з цього контратаки. Команди пішли на перерву із рахунком 0:2.

Другий тайм був більш захоплюючий. У команди КНУКіМ додалося більше атак, та гарний захист «жовтих» не давав завершувати їх. Натомість «грінченківці» грали більш впевнено й вже на початку другого тайму у воротах «синіх» знову відзначився дует Лідінфу та Камінського: перший з гострого кута вдарив по воротах  але влучив у штангу і тут вдало на добивання зіграв Камінський, рахунок 0:3. Четвертий гол мату також став досить видовищним –  той же Лідінфу Павло отримавши передачу на центрі поля вийшов один на один та відправив «круглого» до воріт.  І останнім успішним взяттям воріт відзначився Нагула Ян, гравець команди КУ Грінченка: після передачі з правого флангу на 11 метрів, залишившись абсолютно без опіки, легко розвів воротаря та м’яча по різним кутам, рахунок 0:5.

Тож, «грінченківці» стають абсолютними лідерами Першості, маючи на своєму рахунку шість перемог.  Вітаємо!