Фантастичний двобій лідерів групи Б

В середу, третього квітня на футбольному полі Київського національного торговельно-економічного університету відбулась гра 10 туру в групі Б, де місцевий «Меркурій» приймав лідера групи – команду НУФВСУ-МАУП.

НУФВСУ-МАУП опереджав свого суперника на три очки, саме тому команда Олексія Яценко необхідно було перемагати та наздоганяти опонента. Натомість гості мали нагоду одноосібно очолити турнірну таблицю та збільшити свої шанси на боротьбу за головний трофей сезону. Після матчу з КНУ ім. Шевченка, господарі поля зробили певні висновки і фактично з перших хвилин мали бажання взяти гру під власний контроль. І безсумнівно їм це вдалося, адже «інфіз» фактично не створював небезпечних нагод біля воріт Дмитра Міхєєва за перші 45 хвилин гри. Натомість відкрити рахунок в матчі вдалось на 31-й хвилині. Ворота своєї колишньої команди вразив Денис Балацький, реалізувавши вихід віч-на-віч з воротарем. Дві хвилини потому Денис вже асистував своєму партнеру по команді Ігорю Ченакалу, який також спромігся реалізувати вихід віч-на-віч. На перерву господарі могли піти за дуже переконливого та комфортного рахунку 3:0, але Віктор Бачинський свою нагоду не зміг реалізувати, після його удару м’яч оминув дальній кут воріт Романа Сивко. Тож 2:0 за підсумками першої сорокап’ятихвилинки і мало хто вірив у можливість гостей повернутись у цю гру.

Перші 11 хвилин другого тайму можна назвати справжнім «страшним сном» для Олексія Яценко та його команди, адже складалося враження, що гравці «Меркурію» так і не вийшли із роздягальні по перерві. На 47-й хвилині Олександр Сахно зіграв необачно та ледь не поцілив у ближній кут власних воріт, але гості чудово розіграли цей кутовий. Гольовий пас на рахунку Сергія Русьяна, а гол красень в активі Олександра Змієвця, який одним дотиком ефектно переправив м’яч у дальній кут воріт. На 50-й хвилині рахунок став рівним, коли Дмитро Мохначук на правому фланзі розхитав захисника «торгового» та прострілив вздовж воріт, на цю передачу відгукнувся Данило Савійсько, якого загубили оборонці господарів. На 56-й гості повели в рахунку, завдяки чудовій передачі в розріз від Сергія Русьяна на Дениса Хруля, якому не знадобилось багато часу та дотиків, аби прийняти вірне рішення – точний удач у ближню дев’ятку воріт Міхєєва. Все перевернулося з ніг на голову для КНТЕУ, тому їм необхідно було щось змінювати. Рівно через 5 хвилин рахунок знову став рівним, завдяки точному прострілу від Віктора Бачинського на Ігоря Яцковця. Згодом Яцковець мав нагоду оформити дубль, але надійно зіграв воротар НУФВСУ Роман Сивко. Вирішальним моментом у грі стала її 68 хвилина, коли два гравці, які в минулому грали за НУФВСУ, Юрій Правук та Денис Балацький змогли однією бездоганною передачею розрізати увесь захист суперника, а Балацький ефектно оформив дубль та подарував своїй команді такі важливі три очки. «меркурій» міг забивати ще до фінального свистка, але з вбивчих позицій двічі у стійку воріт влучив Ігор Яцковець. 4:3 у центральному футбольному матчі тижня , завдяки чому команда «торгового» набирає 19 очок та наздоганяє свого суперника з НУФВСУ-МАУП. Варто подякувати тренерам та гравцям обох команд за дуже високу якість гри та неперевершені емоції, які вони подарували вболівальникам.