«Меркурій» на виїзді здобуває непросту перемогу

Гра 16-го туру Вищої ліги ФАСК між командою «Політехнік» з НТУУ «КПІ» та колективом з КНТЕУ «Меркурій» відбулась у вівторок, 15 травня на стадіоні КПІ.

Команда Олексія Яценко претендує на чемпіонство, за яке веде боротьбу з КУБГ, тому в кожному матчі вони прагнуть здобувати максимум. Натомість «Політехнік» йде четвертим, але в спину їм дихає колектив «Динамо-Академія». Перший тайм був досить рівним, але трішки більше м’ячем володіли гості, натомість господарі були гостріші біля воріт суперника. Непоганий удар з-за меж карного майданчика завдавав Віталій Паляничка, але невеличкий рикошет допоміг голкіперу КНТЕУ і м’яч полетів на кутовий. На це «Меркурій» відповів ударом Владислава Труського над поперечкою. «Політехнік» міг відкривати рахунок в середині першого тайму, коли Андрій Губеня разом з Олександром Бондарем виходили вдвох на одного захисника, але Андрій вирішив завдати удар самотужки зненацька, але до цього був готовий Дмитро Міхєєв – чудовий сейв з-під поперечки. Після цього моменту виникло питання, чи не помилився Андрій не віддавши на вільного партнера, який був у більш вигідній позиції, але це питання відпало само кілька хвилин потому, коли Олександр Бондар не влучив з кількох метрів у порожні ворота. Ці насправді гольові нагоди, які не реалізували господарі поля, розбудили команду КНТЕУ і вони майже позбавили суперника м’яча, але до перерви команди так і не створили більше гольових нагод.

По перерві «Меркурій» заграв набагато краще, але це було зумовлено помилками гравців «Політехнку». Перший гол було забито на 53-й хвилині, коли Дмитро Міхєєв виносив м’яч від власних воріт, шкіряний відскочив від газону та перескочив голкіпера НТУУ «КПІ», який явно помилився на виході та подарував нагоду відзначитись Владиславу Труському. «Білі» відкрили рахунок і з’явилась впевненість у своїх силах. 10 хвилин потому рахунок було подвоєно завдяки чудовій прострільній передачі Владислава Блазуня в карний майданчик на вільного Олександра Безпалого, який без проблем переправив м’яч у сітку воріт. Згодом було забито і третій м’яч Едуардом Шафаренко, який самотужки відібрав м’яч біля воріт суперника та «більярдним» ударом в кут встановив рахунок 3:0. Доля трьох очок фактично була вирішена, проте забити на своєму полі гравці «КПІ» були просто зобов’язані. За сім хвилин до завершення основного часу, Антон Мельник, що вийшов на заміну в другому таймі, забив той самий гол престижу. 3:1 і команда Олексія Яценко продовжує гонитву за лідерами з КУБГ, але на обох фіналістів Кубку очікує непростий календар.