НАВС громить НПУ

Команда «НАВС-Динамо» приймала суперників з «НПУ ім.. Драгоманова». Здавалося б, що суперники знаходяться недалеко один від одного в турнірній таблиці, відповідно очкувалась боротьба приблизно двох рівних команд.

Динамівці з перших хвилин взяли ініціативу до своїх ніг та взялися активно штурмувати ворота Микити Осташевського. Спочатку дальнім ударам Антоненка та Лонського не вистачало  точності. Чого не скажеш про удар Дмитра Ширая, який приблизно з двадцяти метрів зумів пробити невідпорно для голкіпера. До слова кажучи, на початку матчу була доволі не футбольна погода, разом з тим як гравці виходили розминатись розпочався проливний  дощ. Цей факт не пройшов повз увагу господарів, які активно використовували удари з дальньої та середньої відстані. Натомість педагоги  відповіли прориванням з лівого флангу, яке щоправда навіть не завершилоась ударом по воротах. НАВС же відповів другим голом, від Дмитра Богдана, а йшла лише 17-та хвилина гри. Здавалося б логічно було очікувати пресингу від гостей, яким втрачати вже не було чого втрачати.  І на 33-тій хвилині глядачі таки дочекалися мінімальної порції інтриги, яку зумів Владислав Гіуз, спіймавши на проти ході  воротаря Динамо. На жаль інтрига прожила лише 12 хвилин, бо вже на 45-вій хвилині Дмитро Лонський обстуквашись м’ячем з партнером, довів перевагу НАВС до 3-1.

Відверто кажучи  в другій половині гри було розуміння того,що одні будуть грати по рахунку, а інші просто не зможуть нічого з цим зробити. Як в принципі й сталося, була помітною гра Днамівців, що називається з запасом. Адже, всі розуміли що перевага 3-1 більш ніж переконлива, за такого перебігу подій. Тому друга половина гри була більш-меш рівна порівняно з першою. Тим не менше, і в цьому таймі Динамо забило на два м’ячі більше ніж суперники. Спочатку на 60-тій хвилині в завершальній стадії атаки вдало зіграв Владсилав Слободян, а наприкінці гри крапку  вже порожні ворота поставив Ярослав Кргуляк.

Отож 5-1, більш ніж впевнена перемога НАВС над НПУ. За м’яко кажучи не футбольних умов, команда НАВС продемонструвала краще вміння пристосовуватись до ситуації. Окрім того, Динамо було банально краще підготоване до гри ніж суперники.