Четвертий рік поспіль у фіналі

Другий матч стадії 1/2 розіграшу Кубку ФАСК з футболу  відбувся у четвер, 10 травня на стадіоні КНТЕУ, в якому місцева команда «Меркурій» приймала колектив «Легпром» з КНУТД.

Нагадаємо, що три роки поспіль збірна КНТЕУ виборювала шанс зіграти у фінальному матчі на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського та тричі ставала володарем Кубку ФАСК з футболу. Цього року жеребкування клалось так, що на стадії 1/2 зустрілись добре знайомі один-одному команди. Різниця в класі між ними була помітна майже з перших хвилин гри, а оптимізму захисникам «Меркурія» додавало те, що у складі гостей був відсутній їх кращий бомбардир – нападник Сергій Мандровський. З перших же хвилин господарі перехопили ініціативу в грі, та тільки подекуди давали можливість супернику розігнати стрімку контр-атаку. Першу нагоду для удару в матчі мав Владислав Труський, але м’яч оминув ворота. На четвертій хвилині Олександр Безпалий чудовим розрізним пасом вивів віч-на-віч Труського, який з другої спроби відкрив рахунок в матчі. Наступні пів години першого тайму проходили під диктовку гравців у біло-зеленій формі. Аж на 33-й хвилині стрімкий забіг та простріл у воротарський майданчик від Владислава Блазуня завершився помилкою голкіпера, який не зміг зафіксувати м’яч, чим скористався Олександр Безпалий. Через дві хвилини у вболівальників виникло відчуття дежавю, коли дубль оформив Владислав Труський, а вивів його на ударну позицію той таки Олександр Безпалий. Дуже схожий гол на перший. А під завісу першої половини гри Безпалий вирішив не відставати від партнера та також забив другий свій гол, але цього разу йому асистував Максим Скрипнік. Так завершився перший тайм півфіналу, за рахунку 4:0 і якби не спека, що панувала протягом дня, то можна було б сказати, що воротар та капітан КНТЕУ – Дмитро Міхєєв змерз біля власної рамки воріт.

Відчиту м’яч на дотик Міхєєву допоміг Роман Руденко, який на старті другої половини гри завдавав сильного удару з-за меж карного майданчику, але цей удар був більше для статистики, аніж ніс реальну загрозу воротам. На 69-й хвилині Владислав Труський оформив хет-трик і вже остаточно зняв всі питання щодо другого півфіналіста розіграшу Кубку. Проте хвилину потому гості спромоглися забити славнозвісний «гол престижу». Роман Ніраз чудовим пасом розрізав усю оборону «торгового», а Сергій Кириєнко поцілив точно поміж ніг Дмитру Міхєєву. Попри 20 хвилин ігрового часу, ніхто з присутніх не вірив у повернення команди «Легпром» у гру. А остаточний результат у грі встановив Віктор Бачинський, який вибіжав на побачення з голкіпером на 85-й хвилині, та без проблем перекинув його. Тож 6:1 і більш ніж впевнена перемога КНТЕУ, які зіграють у фіналі розіграшу Кубку з нещодавніми своїми кривдниками в чемпіонаті, командою-лідером – КУБГ.

Після гри ми поспілкувались з капітаном «Меркурію» Дмитром Міхєєвим:

Вітаю з перемогою та з виходом у четвертий поспіль фінал розіграшу Кубку! Які враження від гри загалом?

-Дякую! Ми дійсно щасливі потрапити до фіналу вчетверте та отримати змогу підняти над головою цей трофей вчетверте. Як то кажуть – нагород забагато не буває, тому ми не будемо втрачати мотивацію ні на хвилину. Гра нам вдалась, ми грали першим номером, а суперник дуже багато дозволяв нашим гравцям на футбольному полі. Тому ми заслужено перемогли.

Які очікування від фіналу? Від гри з таким принциповим суперником?

-Очікуємо на підтримку наших вболівальників та на запеклу боротьбу, адже команда КУБГ завдала нам єдиної поразки в усіх турнірах в цьому сезоні, а тому ми більш ніж вмотивовані взяти реванш. Проте і вони матимуть намір реабілітуватись за поразку в позаминулорічному фіналі. Тому фінал буде дуже бойовим, адже зійдуться насправді дві кращі студентські команди столиці, які нічим один-одному не поступаються.