КУБГ продовжують очолювати турнірну таблицю

14 травня на футбольному полі стадіону «ТЕМП» команда «Університет культури» приймала лідерів Вищої ліги ФАСК з футболу – колектив Київського університету ім. Б. Грічненка.

За чотири тури до завершення чемпіонату команда КУБГ випереджає «Меркурій» на один заліковий пункт та має непогані шанси стати чемпіонами, та для цього їм необхідно здобувати перемогу у всіх чотирьох матчах поспіль. Першим суперником став саме «Університет культури» - колектив, який демонструю непогану гру, але не здобуває позитивного для себе результату через нестачу досвіду, адже це перший сезон для КНУКіМу у еліті студентського футболу столиці. Матч розпочався за дощової погоди, тому м’яч швидко переміщався по полю. Перший небезпечний момент біля воріт господарів завершився взяттям воріт, автором прицільного удару став захисник Ярослав Піскун. Вже до 20-ї хвилини перевагу своєї команди подвоїв Павло Лідінфу, який замкнув точну передачу партнера. На 33-й хвилині капітан КУБГ Євген Миколаюк виконав свою фірмову подачу від кутового прапорця точно на голову кращому бомбардиру своєї команди та Вищої ліги Владиславу Кобі, який з кількох метрів переправив м’яч у сітку воріт. Дві хвилини потому схожий момент біля воріт КУБГ завершився взяттям воріт, але знову відзначився гравець у жовтій футболці. Не розібрався у ситуації та переправив м’яч у власні ворота Євген Височин. Та навіть це не зіпсувало настрою підопічним Сергія Швеця і до перерви команди просто догравали майже без гольових нагод.

У другій половині гри гості видали непоганий старт, але кілька непоганих нагод змарнував Владислав Коба. В середині другого тайму тренер КУБГ дав змогу проявити себе гравцям запасу та молодим виконавцям, які не одразу змогли увійти у гру та гідно змінити більш досвідчених виконавців. Це призвело до того, що на 74-й хвилині рахунок став 2:3, коли Сосо Двалі віддав чудову передачу на дальню стійку на вільного Сергія Кобеця, який одним дотиком відправив м’яч у сітку. Досить «слизький» рахунок, а всі заміни вже зроблені. Проте гості не переставали створювати моменти біля воріт «Університету культури». Та на 79-й хвилині точну навісну передачу від кутового прапорця зробив Ігор Степанчук на голову Андрію Співакову, який своїм точним ударом зняв всі питання щодо долі трьох очок у цьому матчі. 4:2 і КУБГ продовжує свою переможну ходу, вирішивши питання з потраплянням до фіналу розіграшу Кубку ФАСК і тепер має можливість сконцентрувати всю свою увагу на наступних трьох поєдинках з «Легпромом», «Політехніком» та збірною НУФВСУ-МАУП. Натомість «Університет культури» з дев’ятьма набраними очками має шанси зберегти прописку у Вищій лізі, але для цього треба перемагати досить сильних суперників, серед яких «Меркурій», «Легпром» та прямий конкурент в боротьбі за виживання – команда НУБіПУ.