КУБГ – перший фіналіст розіграшу Кубку ФАСК з футболу

10 травня на футбольному полі середньої школи №231 відбулась півфінальна гра розіграшу Кубку ФАСК, в якій Київський університет ім. Б. Грінченка приймали гостей з Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова.

Обидва колективи грали у фінальних матчах, «педагоги» навіть вигравали цей трофей чотири роки тому, а «грінченківці» в позаминулому розіграші поступились «Меркурію» у фіналі. Тому кожна команда була максимально рішуче налаштована на цей півфінал та грала тільки на перемогу. Перша нагода виникла біля воріт господарів, коли Володимир Тименко сам заробив перпективний штрафний біля воріт суперника, сам взявся його виконувати, але м’яч пролетів трохи вище над поперечкою, а воротар все контролював. Згодом своєю нагодою відповіли «сині», але удар Владислава Коби головою з близької відстані був неточним. А згодом проявив свої найкращі якості воротар «педагогів» Микита Осташевський, який парирував удар Ярослава Піскуна зі штрафного з дуже небезпечної позиції. Після рикошету м’яч летів під поперечку, де його зупинив воротар. Згодом першу стовідсоткову нагоду в матчі змарнував Макар Бугай, який обіграв на своєму шляху кількох захисників та воротаря, але завдав удар по центру воріт, де своїх оборонців підстрахував Владислав Мамчур. Гол назрівав, але не було зрозуміло, хто першим його заб’є. Аж на 32-й хвилині Володимир Тименко вийшов на побачення з голкіпером завдяки чудовій передачі півзахисника, та реалізував цей шанс. 1:0 і несподівано гості повели в рахунку. До перерви більше небезпечних моментів не виникало.

Після перерви гравці КУБГ продовжили грати впевнено в своїх силах, наче вони не програють, а у команди все під контролем. Аж доки на 57-й хвилині після подачі з кутового, Дмитро Барабаш був першим на підбиранні та одним дотиком зльоту відправив м’яч у дальню дев’ятку воріт Микити Данилевського. 2:0 і пів години гри відділяли НПУ від виходу до фіналу. Цей гол став непоганим ляпасом амбітній команді Сергія Швеця і хлопці нарешті зібрались та почали показувати футбол. Проте свої нагоди на контр-атаках мали і гості, адже прутконогий Володимир Тименко самотужки оббігав захисників у синій формі, але аби забити третій гол, йому трохи не вистачало майстерності, або везіння. На 68-й хвилині господарі змогли відіграти один м’яч, а Владислав Коба став автором шедевру. Він підійшов до м’яча біля лінії карного майданчику, де до цього арбітр зафіксував фол, та чудовим ударом поцілив у ближній кут у самісіньку дев’ятку. Те що сталося далі інакше як талант тренера назвати неможливо, адже Сергій Швець дав нагоду проявити себе кільком гравцям, які не є основними та не проводять так багато часу на полі під час матчів чемпіонату. Саме одна з цих замін подарувала нічийний результат, коли за сім хвилин до завершення основного часу Павло Лідінфу протягнув м’яч по лівому флангу та прострілив у центр карного майданчика, де захисники залишили самого Яна Нагулу, який нещодавно вийшов на заміну. 2:2 і не так багато часу аби забити третій гол в матчі для обох з команд. Тож все вирішувалось в післяматчевій серії пенальті. Перші чотири удари команди забили майже без шансів для воротарів, аж доки удар Дмитра Барабаша на себе не прийняла поперечка воріт, що дало змогу команді КУБГ реалізувати п’ятий удар і вийти у другий для себе фінал розіграшу Кубку та очікувати на свого суперника з другої півфінальної пари, яка зіграла кількома годинами пізніше.