СК «Меркурій» КНТЕУ – володар Кубку м. Києва з футболу серед студентських команд ВНЗ

2 червня на стадіоні «Динамо» ім. В. В. Лобановського відбувся фінал розіграшу Кубку м. Києва серед студентських команд ВНЗ під егідою Футбольної асоціації студентів м. Києва. Путівки в фінальний матч вибороли команди «Економіст» з Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана та СК «Меркурій» з Київського національного торговельно-економічного університету.

Співорганізаторами цього футбольного свята стали Київське міське відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України, Рада ректорів Київського вузівського центру, Федерація футболу Києва та освітні профспілки столиці. Матчу передувала офіційна церемонія відкриття, на якій були присутні Мартинчук Сергій Олександрович - Голова Печерської в м. Києві районної державної адміністрації, Кочетов Ігор Миколайович - Віце-президент Федерації футболу України, Трофимов Олексій Станіславович - заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА. Відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника легендарному тренеру -  Валерію Васильовичу Лобановському.

По завершенні церемонії  розпочався фінальний матч. Це була справжня безкомпромісна боротьба на футбольному полі та на трибунах. Цього року студенти продемонстрували справді якісний рівень гри. Саме тому цей матч викликав зацікавлення як у Президента ФК «Динамо» Київ Ігоря Михайловича Суркіса, так і у Анатолія Івановича Бузніка – Головного тренера національної студентської збірної з футболу.

Третій рік поспіль володарем Кубку м. Києва серед студентських команд ВНЗ стала команда «Меркурій» з Київського національного торговельно-економічного університету. Саме вони здобули перемогу в напруженому матчі із рахунком 2:0.

Президент Футбольної асоціації студентів м. Києва Вадим Місюра після матчу дав свій коментар: «Мені приємно відзначити чудову атмосферу на цьому футбольному студентському святі! Це була єдина команда, сім’я, яку представляли не тільки студенти, гравці і вболівальники, але й керівництво ВУЗів, представники державних та громадських організацій та бізнесу. Головне, що їх об’єднало - це велике бажання сприяти розвитку студентського спорту, що є надзвичайно важливим для нашої країни.».

Після завершення гри почесні гості та організатори заходу нагородили фіналістів та переможців матчу. Кращі гравці фіналу отримали від легендарного футболіста, Президента громадської організації «Ветеранів ФК «Динамо» Київ» Володимира Федоровича Мунтяна нове видання книги про славетну історію ФК «Динамо» Київ – «Золота команда», з підписами інших видатних футболістів.

Головними героями цього спортивного свята стали також близько 6 000 вболівальників, що завітали цього дня на спортивну арену. Саме вони створили дивовижну атмосферу на трибунах стадіону «Динамо» ім. В. В. Лобановського.

Офіційний партнер ФАСК: TM Parimatch.
Партнери ФАСК: АБ "Укргазбанк", Державне підприємство "СЕТАМ", "Українська страхова група", ТОВ «Перша приватна броварня», ТОВ «Міленіум спорт», New Balance, Всеукраїнська футбольна асоціація студентів, Федерація футболу м. Києва.

 
3 червня 2017

 259 переглядів