Гольова феєрія у центральному матчі туру

Заключний матч 5 туру ХХІІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО сезону 2021-2022 рр. відбувся у п’ятницю, 29 жовтня на стадіоні Національного університету біоресурсів і природокористування України, де місцева команда приймала гостей з Національної академії внутрішніх справ.

Віце-чемпіони завітали до команди, яка завершила минулий сезон із бронзовими нагородами, тому очевидно, що до цієї зустрічі була прикута особлива увага любителів студентського футболу. «Динамо-Академія» в минулому турі зазнала прикрої поразки від свого найбільш принципового суперника з КНТЕУ, тому сподівалась витиснути максимум із даного протистояння. Натомість НУБіПУ – третя команда, яка ще не втрачала очок у поточному сезоні. Загалом перший тайм був досить рівним за кількістю гольових нагод, але у гостей краще вдавалось тримати м’яч під контролем. Господарі могли відкривати рахунок в матчі, коли Валентин Овчарук виходив віч-на-віч з голкіпером, але не зміг його переграти, або ж коли Вадим Надобенко непогано пробивав зі штрафного, але трохи забракло влучності капітану НУБіПУ. Натомість «динамівці» дочекались своєї нагоди і під завершення тайму кутовий удар у виконанні Василя Чекеда був точно на голову Владиславу Дорошу. На 41-й хвилині гри кращий захисник минулого сезону відкрив рахунок в матчі. Але до кінця тайму гостям вдалось подвоїти свою перевагу. Вже у доданий арбітром час, автор результативної передачі Василь Чекед бездоганно виконав штрафний удар, поціливщи у самісіньку дев’ятку воріт Ростислава Сидоренко. Команди пішли на перерву за рахунку 2:0 а користь НАВСу.

Комфортна перевага дозволила «Динамо-Академії» впевнено себе почувати на старті тайму другого, тому вже на 51-й хвилині Чекед оформив дубль, завдяки вдалій передачі від Владислава Коби, а кількома хвилинами пізніше вже сам Коба пробив з-за меж карного майданчику в дальній кут воріт. Рахунок став 4:0 і здавалось, що справа йде до розгрому. На 59-й хвилині воротар господарів Ростислав Сидоренко помилився на виході та збив нападника суперників у власному карному майданчику, зо що арбітр вказав на 11-метрову позначку. Виконувати пенальті довірили Богдану Бондарекно, який тільки з’явився на футбольному полі, вийшовши на заміну. Проте удар у 17 номера не вийшов і Сидоренко сам же виправив власну помилку. Впевнена гра голкіпера протягом усього матчу нарешті вплинула на польових гравців і вони почали більш активно йти в атаку. Відквитати один м’яч вдалось на 72-й хвилині, коли кращий бомбардир команди Валентин Овчарук добив м’яч у порожні ворота, після рикошету. Але фактично одразу Владислав Коба оформив дубль, знову збільшивши перевагу своєї команди до 4-х м’ячів. Впевненість у перемозі команди з Академії внутрішніх справ була майже стовідсоткова, том тренерський штаб почав випускати на поле молодих гравців, які мали отримати вкрай важливий ігровий досвід. Це призвело до того, що господарям вдалось ще двічі відправити м’яч у ворота «динамівців». На 82-й хвилині Овчарук оформив дубль, реалізувавши вихід віч-на-віч з голкіпером, а на 85-й хвилині Назарій Півень непоганим ударом головою встановив остаточний рахунок в матчі 5:3 не на користь його команди. Вісім забитих голів та безліч непоганих нагод протягом усього матчу – це саме те, що і очікувалось від центрального матчу туру.

Тепер у обох цих колективів по 12 набраних очок і вони посідають четверту та третю сходинки турнірної таблиці. А вже у наступному турі НУБіПУ прийматиме «Меркурій», а в гості до НАВСу завітає команда КУБГ і тут вже буде важче визначити яке з протистоянь більш захоплююче. Тож слідкуйте за новинами на нашому сайті.

Матеріал підготовлено за підтримки офіційного партнера ФАСК – Parimatch Foundation