Голкіпер НУФВСУ дарує три очки команді КНУ

В матчі 5 туру ХХІІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО відбулась гра між командами Київського національного університету ім. Тараса  Шевченка та колективом з Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Після дуже невдалого старту, збірна НУФВСУ здобула свою першу перемогу в сезоні лише в четвертому турі в матчі проти «Легпрому», натомість їхні суперники з КНУ ще очок не здобували, але були досить близькими до цього в попередніх матчах. Цей поєдинок гості розпочали краще і вже на старті поєдинку стрімка атака «інфізу» завершилась тим, що Артур Мороз втік від захисників, вийшов на ударну позицію та відкрив рахунок в матчі. Більшу частину першої сорокап’ятихвилинки НУФВСУ грало на половині поля суперника, а господарі лише подекуди переходили від оборони до атаки. Активні Дмитро Єрмак та Микола Березін створювали нагоди для своїх партнерів, але збільшити перевагу до перерви підопічним Сергія Бойченко не вдалось. Тож за мінімальної переваги гостей, команди пішли на перерву, залишивши все найцікавіше на другий тайм матчу.

Вже на третій хвилині другого тайму, арбітр вказав на 11-метрову позначку за фол у карному майданчику КНУ. До м’яча підійшов Микола Березін, але капітан НУФВСУ не зміг переграти Олеся Колоса, який парирував цей удар. Сам голкіпер не очікував, що удар у Березіна вийде таким безхитрісним. Цей момент став переломним у грі. «Шевчеківці» побігли вперед, гості залишились без м’яча, а вийти у якісну контр-атаку їм не вдавалось через високий рівень браку при передачах. Серед нагод «інфізу» можна згадати момент, коли Дмитро Єрмак виборов м’яч у захисника, віддав чудову передачу під удар Денису Тарасаову, але останній пробив точно у руки воротареві із вигідної позиції. Натомість КНУ свою нагоду не змарнувало. На 75-й хвилині подача зі штрафного з правого флангу точно на голову Артему Голоті, який зрівняв рахунок в матчі. Здавалось, що нічия це тей результат, на який награли обидві команди, проте на 88-й хвилині сталося те, що важко пояснити та зрозуміти. Нападник КНУ вбігав у карний майданчик суперника та боровся за м’яч із захисником та воротарем, останній зіграв на виході, забрав м’яч до рук, встав та ногою вдарив лежачого гравця суперників. Чому та навіщо це було зроблено сказати напевно важко, але арбітр без жодних роздумів вилучив з поля Івана Ульяницького та вказав на позначку. До м’яча підійшов капітан «шевченківців» Владислав Ткаченко та продемонстрував як необхідно реалізовувати такі нагоди. 2:1 і команда КНУ здобуває перші очки в сезоні. Для них це не просто перемога, це перемога над дуже серйозним та іменитим за студентськими мірками суперником, з чим ми їх і вітаємо. Натомість НУФВСУ зазнає 4-ї поразки в 5 турах та продовжує перебувати внизу турнірної таблиці, до чого особисто я ніяк не можу звикнути.

Матеріал підготовлено за підтримки офіційного партнера ФАСК – Parimatch Foundation