Кращий бомбардир минулого сезону планує перевершити своє досягнення

Команди з університетів Грінченка і Драгоманова провели матч 5-го туру ХХІІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО. Зустріч відбулась 28 жовтня на футбольному полі середньої школи №231.

Колективу з НПУ імені М. Драгоманова потрібно було боритись за залікові очки, адже за перші чотири тури команда не змогла їх здобути. На противагу супернику, «грінченківці» прагматично підійшли до цього поєдинку та продовжили здобувати максимум в кожній грі. В минулому сезоні саме втрати в непотрібних моментах е дозволила команді опинитися в трійці призерів.

Пропустивши у дебюті протистояння, педагоги намагались відповідати контратаками, але здебільшого грали від оборони. Господарі поля швидко встановили свою перевагу, і вже на 28-ій хвилині рахунок був 3:0. Авторами забитих голів стали Владислав Никоненко та Артем Каторгін. У середині першого тайму «педагоги» мали свій шанс: призначений пенальті у ворота Максима Гармаша за фол у штрафному майданчику. Але «десятка» гостей Олександр Бєлкін не реалізував цей момент. Збільшити свою перевагу вдалось нападнику господарів, двічі вийшовши один на один із воротарем Вадимом Колесником. За рахунку 5:0 команди відправились на 15-хвилинну паузу.

Обстріл воріт гостей продовжився і після перерви. За півгодини Захар Дудар, Максим Ващук та Владислав Никоненко вирішили долю цього протистояння, відправляючи м’ячі у сітку воріт. Моментами команда у синій формі намагалась відповідати, попри рахунок. Одним із епізодів, що міг змінити стан речей, став простріл з правого флангу, однак удар виявився неточним і поцілив у поперечину.

Загальний рахунок матчу – 12:0. На жаль, «драгоманівцям» не вдалось втілити у життя бодай один із шансів, які рідко з’являлись на протилежній частині поля. Капітан синьо-жовтої команди, Владислав Никоненко, сьогодні оформив окта-трик і відірвався на 7 пунктів від найближчого переслідувача у гонці бомбардирів Владислава Коби з НАВСу. Така реалізація свідчить про те, що підопічні Сергія Швеця грамотно підійшли до питань і оборонного, і атакуючого характерів, та вперше за п’ять матчів відстояли на нуль.