ФАСК на відпочинку. Друга частина

Прес-служба ФАСК підготувала другу частину огляду сторінок соціальних мереж наших спортсменів та спробує дізнатись, як саме відпочивають та тримаю себе у формі студенти ФАСК.

Капітан збірної Київського університету ім. Бориса Грінченка визнаний кращим гравцем Європейських ігор серед студентів у Португалії. Чого слід очікувати від чинних чемпіонів у новому сезоні?

Діючий володар Кубку з футзалу під егідою ФАСК Андрій Ардашніков хизується новим взуттям, в якому він проведе новий сезон.

Бронзовий призер Європейьких ігор у Португалії Андрій Співаков нарешті отримав змогу трохи відпочити від футболу та провести час зі своєю родиною.

Красуня з НПУ ім. Драгоманова Анастасія Бавзенюк демонструє свій активний відпочинок та мальовничі види Іспанії.

Екс-гравець команди НУХТ Сніжана Воловенко також обирає активний відпочинок, але вже у столиці України. Сподіваємося, що все було надійно та безпечно.

А ось хто дійсно може відчувати себе у безпеці, так це Дарина Помазан – кращий бомбардир жіночої команди КУБГ. Воно і не дивно, коли поруч такий захисник.

Сергій Мацапула з НУБІПУ відпочиває на Батьківщині, та ховається від спеки у тій водоймі, що є під рукою.

Юлія Голуб зі збірної НУФВСУ-КНТЕУ заворожує всіх нас дивовижним видом на… море.

А хтось за час літнього відпочинка встиг отримати звання молодшого лейтенанта, як от Владислав Ковальов – новачок Вищої ліги ФАСК з футзалу з команди КНТЕУ.

 
2 вересня 2018

 152 перегляда

 
 
123123