ФАСК на відпочинку 2 частина

Вікторія Носова, гравець футзальної команди КНУБіА-КПІ:

На своєму відпочинку максимально насолоджуюсь теплим морем та теплими сонячними проміннями!

Гравці команди НУХТ Руслан Савенко та Олександр Семенов продовжують вигравати трофеї, навіть на відпочинку. Цей кубок хлопці жартома назвали «Кубок гарячої води».

 

Гравець команди КНУКіМ Борис Миколаєнко разом з друзями відвідує матчі Прем’єр ліги України та готується до нового сезону у Вищій лізі ФАСК з футболу.

Красуні з футзальної команди НПУ ім. Драгоманова Дар’я Зеленська та Ірина Дубицька подруги на футзальному майданчику, які разом святкують перемоги та навіть у складні часи разом заліковують травми перед новим сезоном.

Гравець команди «Авіатор» Гліб Бухал не має часу на відпочинок, адже грає за ФК «Львів» та навіть забиває голи майже з центру поля! (посилання на відео: https://www.instagram.com/p/BXC73HPhQeQ/?taken-by=gleb_bukhal)

Гравець футзальної команди НУФВСУ Юлія Голуб:

«Захоплена відпочинком на березі моря. Літо минає дуже швидко, але я встигла їм насолодитись в компанії своєї подруги та партнера по команді Яни Дичко»

Капітан команди КУБГ Євгеній Миколаюк встиг виступити за аматорську збірну України в турції:

Хоча виступ видався не дуже вдалим, але це чудовий досвід виступів на рівні УЄФА для мене. Після повернення з Турції мені запропонували контракт з командою з Дугої ліги ФК «Полісся» Житомир.

Також Євген зібрав своїх партнерів по команді з університету ім. Б. Грінченка, щоб відпочити на пікніку з друзями. Друзі на полі та друзі за його межами!

Владислав Третяк

 
5 серпня 2017

 190 переглядів