Чемпіон столиці зійдеться у протистоянні з чемпіоном України

У фінальному матчі розіграшу Кубку столиці серед студентських команд ЗВО зійдуться дві по-справжньому найкращі студентські команди України. Команда Київського національного торговельно-економічного університету в останній день весни здобули перемогу у фінальній частині 17 чемпіонату України з футболу серед студентів. І в той самий день збірна Київського університету ім. Бориса Грінченка здобула історичну для себе перемогу здобувши 16 перемогу в сезоні та на одне очко випередивши суперників з КНТЕУ. Тобто фактично Чемпіон столиці зіграє з чемпіоном України, що додає цьому протистоянню запеклості та напруги.

Свій шлях до фіналу команди розпочали зі стадії 1/8 фіналу. Обом колективам на жеребкуванні дістались першолігові суперники. КУБГ забили п’ять м’ячів «Політехніку-2», а «Меркурій» знищив «Будівельник» завдяки 12 «сухим» м’ячам. До речі хет-триком в тому матчі відзначився центральний захисник КНТЕУ – Руслан Зубленко. Фактично без труднощів обидві збірні отримали путівки до чвертьфіналу.

На стадії 1/4 хлопці з «торгового» зустрілись з командою НУБіПУ, де здобули впевнену, але не найпростішу перемогу із рахунком 3:1. Артем Марченко, Максим Скрипник та Олександр Безпалий точними ударами здобули путівку до півфіналу. Натомість для КУБГ гра була не такою простою, адже супротив із боку НАВСу виявився дуже серйозним. Основний час завершився із рахунком 1:1, а в серії післяматчевих пенальті точніші удари булі у підопічних Сергія Швеця, які очікували на жеребкування півфінальних пар.

Не виникло проблем у команди Олексія Яценко і на стадії півфіналу, адже суперник у вигляді «Легпрому» не створив особливого клопоту. Хет-трик від Владислава Труського, дубль Олександра Безпалого та точний удар Віктора Бачинського дозволило відсвяткувати впевнену перемогу із рахунком 6:1. В той час, як для «грінченківців» чимало клопоту завдав суперник з НПУ ім. Драгоманова. На останніх хвилинах свою команду за крок до фіналу врятував Ян Нагула, який забив за 5 хвилин до фінального свистка і встановив нічийний рахунок 2:2, що дозволило вирішити долю путівки у фінал в серії післяматчевих пенальті. Досвід попередньої стадії пішов на користь КУБГ і вони перемогли 5:4.

Загалом колективи видали чудовий сезон, здобули по одному дуже важливому та визначному трофею, але кульмінацією усього сезону стане саме фінал розіграшу Кубку серед студентських команд ЗВО м. Києва, де визначиться краща студентська команда 2018.