Вадим Місюра нагородив кращих футзалістів КНУБА

В середу, 30 травня, визначився володар Кубку Голови Наглядової ради КНУБА з футзалу сезону 2017/2018. Ним стала команда будівельного факультету “Байдарка”, яка побила свій особистий рекорд, здобувши п’яту перемогу поспіль. У вирішальному матчі їм протистояла команда студентів факультету ГІСУТ.
На відкритті були присутні почесні гості: ректор КНУБА Куліков Петро Мусійович та Президент Футбольної асоціації студентів м. Києва Вадим Місюра. Саме вони нагородили кращих гравців та команди.

Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі. Команди грали обережно, не атакуючи великими силами. Рахунок було відкрито лише на завершальних хвилинах завдяки голу у виконанні Івана Селивоненка. Не давши суперникам оговтатись від пропущеного м’яча Сергій Побережний ще раз засмутив голкіпера “геоінформатиків”.

Після перерви команда “ГІСУТ” повинна була діяти більш злагоджено, щоб відігратись. Проте замість цього пропустила ще один гол. Суперників знову засмутив Селивоненко. На останній хвилині зустрічі Артем Мисик забив “гол престижу”. Хоча підсумковий рахунок 3:1 не відображає рівного протистояння, варто відзначити, що обидві команди продемонстрували високу індивідуальну та техніко-тактичну майстерність.

Призери отримали кубок, медалі та подарунки від Державної будівельної корпорації “УкрБуд”. Також були відзначені індивідуальними нагородами:

Кращий бомбардир – Олійник Сергій (ГІСУТ);
Кращий гравець – Селивоненко Іван (БФ);
Кращий воротар – Віннічук Євгеній (ГІСУТ).

За підсумками турніру, місця між факультетами розподілились наступним чином:

I – будівельний факультет

II – факультет геоінформаційних систем і управління територіями

III – факультет інженерних систем та екології

IV – архітектурний факультет

V-VIІ – факультет автоматизації та інформаційних технологій, факультет урбаністики та просторового проектування, будівельно-технологійчний факультет.

Головним арбітром змагань виступив тренер збірної КНУБА з футболу та футзалу – Олексій Кузнєцов.

 

 
31 травня 2018

 190 переглядів

 
 
123123